Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik márkának vannak jelenle...

Melyik márkának vannak jelenleg a legmegbízhatóbb készülékei?

Figyelt kérdés
Csökkenő sorrendben, az első 3 érdekel.

2019. szept. 23. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Apple, LG, Samsung


Huawei azért nem, mert régebben is kiderült róla, hogy kémkedik utánunk. Esetleg Sony is még felkerülthet a megbízhatók közé és a Nokia is. Xiaomi is kínai cég tehát ez is necces.

2019. szept. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%

Az első hármat nem lehet pontosan megválaszolni mert márkán belül a típustól is függ. A nagyobb márkák közül az Apple az olcsóbbaknál pedig az Alcatel a legmegbízhatóbb.


Huawei és a Samsung nagyon jó telefonok, viszont nem túl megbízhatóak.

2019. szept. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

#1-nek fogalma sincs miről beszél.


LG évek óta a mély lejtőn halad a mobilrészlegen, a Sony meg még annál is jobban.


LG szoftveres támogatottságban borzasztó, ellenben a Sony viszonylag elég jó ilyen téren, de ők meg próbálnak kitűnni a tömegből, nem a trenddel haladni, és átgondolatlan döntéseket hoznak.

Ez az új 21:9-es képarány, amit behoztak 1-2 éve röhejes, számomra elfogadhatatlan.


Saját tapasztalom, véleményem szerint a Xiaomi, Apple mindenképp, bár kérdéses pontosan milyen aspektusból közelítjük meg ezt a "megbízható" témát.

Tehát mint készülékeik élettartama, vagy adat-biztonság.

2019. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A készülékek élettartamára értettem a kérdést, nem szeretném túl hamar lecserélni, ha nem muszáj.
2019. szept. 23. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Mai világban a legtöbb gyártó telefonjai középkategóriától felfele megbízható.
2019. szept. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
A pontos sorrendet nem tudom, de: Apple, Samsung, Huawei
2019. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

3#


"LG évek óta a mély lejtőn halad a mobilrészlegen, a Sony meg még annál is jobban"


Ugye tudod mi a különbség a "megbízható márka" és a "jó márka" között?


Megbízható számomra azt jelenti, hogy nem kutat utánunk.


Jó telefon meg, hogy ára a tudásához képest megéri.


Tudom én, hogy LG és a Sony is leesik a jó telefonok listájáról, de sokkal megbízhatóbbnak tartom azokat mint pl Huaweit. Jobban megbízom bennük.


De nyugodtan pontozhatod le ezt is ha neked nem tetszik a véleményem.

2019. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
"de sokkal megbízhatóbbnak tartom azokat mint pl Huaweit. Jobban megbízom bennük." - mondja ezt az, aki még soha nem használt Huawei-t! Én 4 és fél éve rendszeresen használom a P7-et, ami csak elavultsága miatt érett meg a cserére, de működik, és egyszer sem volt szervizben! Persze az utóbbi fél évben a tartalmakat már csak visszafogottan adja, de amúgy zökkenőmentesen teszi a dolgát! A Huawei a gyakorlatban tényleg megbízható! (#6-os vagyok)
2019. szept. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!