Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon kijelzőjére víz került?

Telefon kijelzőjére víz került?

Figyelt kérdés
Hajmosás után a telefont az ágyra tettem, illetve ledobtam a törölközőt is pont a telefonra. Miután észrevettem és levettem róla, vizes volt a telefonom kijelzőjének felső része és az előlapi kamera, amit letöröltem (nem nagy mennyiségű vízről van szó), majd szembesültem azzal, hogy az előlapi kamera felett ott a fülhallgató része (nem tudom, mi a pontos megnevezése, az interneten ezt írták). Most aggódom, hogy oda befolyhatott-e a víz. A telefon működött utána, azóta pedig ki is kapcsoltam inkább. Mekkora az esély arra, hogy ha oda esetleg került egy minimális mennyiségű víz, tönkreteheti a telefont?
2020. jún. 22. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy töröközőből nem sok víz jön ki, hacsak nem direktbe csavarod.
2020. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem jött ki belőle sok víz valóban. Nem "tócsában" állt rajta a víz, de vizes volt.
2020. jún. 22. 11:59
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nedvszívó papírral le kellett volna itatni mihamarabb és kész.

Csatlakozókba is benyúlva, de nem beragadva.

2020. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem lett baja... azért annyira nem lehettél vizes hogy a törcsi is tocsogjon tőle....

valszeg annyi vizet - nedvességet kapott mint amikor egy nyári zápor utáni forró párában futva megizzadnál és közben a zsebedben lenne a telefon.

a nem vízállóakat is úgy tervezik, hogy ezt a mennyiséget kibírják

2020. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!