Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidosok miért hangoztat...

Az androidosok miért hangoztatják folyton, hogy az iPhone sz@r?

Figyelt kérdés
Többségüknek nem is volt soha iPhone-ja, de meg vannak róla győződve, hogy nem ér többet egy téglánál... Régebben néztem videókat telefonokról, ott is a kommentek között olyanok voltak, hogy “az én huawei y5 2-öm is sokkal jobb mint az iPhone 8” (régebben volt ilyen telefonom, kb 3 alkalmazás fért rá a gyáriak on kívűl, és több mint lassú) meg egy ios 14-ről szóló videó alatt, hogy “ezt az android már rég tudja”, “ájfos” stb.. stb.. Bezzeg egy Samsung telefonról szóló videó alatt nincsenek tele a kommentek, azzal hogy az android szar, vegyél inkább iPhone-t stb. Pedig biztos vagyok benne, hogy azokat iPhoneosok is megszokták nézni. Miért nem lehet szemet húnyni afölött, ha a másiknak másmilyen telefonja van? Én speciel nem utálom az Androidos telefonokat, ha meglátom valaki kezében nem érzek késztetést rá, hogy elmondjam, milyen sz@r telefonja van az illetőnek, míg ez gyakran előfordult már velem iPhonosként, valóságban és neten keresztül is.Csak engem lehet ezzel felidegelni? Miért jó ez? Mi a véleményetek erről?

2020. jún. 24. 12:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%

Na, kezdődik...

Ahogy a Windows vs Linux is folyton.

2020. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
és az apple felhasználók miért fújják mindig,hogy az androidnak rossz a minősége? kölcsönös ez fújogtatás,nagyon gyerekes azon veszekedni,hogy melyik telefon jobb.
2020. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
9 eve van folyamatosan valamilyen iphoneom. Valaha volt egy darab respring teljes fagyas pedig sosem. Ennyire szar. Se lassulas.
2020. jún. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Soha, senkitől nem hallottam, hogy ezt hangoztatná, legfeljebb kisgyerekek.


Én megszokásból Android-párti vagyok, a párom az Apple készülékeit szokta meg, ennyi az egész.

Szerintem a csúcskategóriában egyik oldalon sem lehet mellélőni.

2020. jún. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

nekem 11 éve van iPhone. így nekem a droidra váltás kínkeserves lenne.

ahogy egyik barátom pedig droidról váltott iPhone-ra. Azóta szid engem, hogy hogyan tudok én ezzel a kaki ájfónnal meglenni? nem érti a logikáját, állandóan a droidos beidegződéseit akarja rajta csinálni és persze nem megy.

teljesen meg tudom érteni! ha valaki megszokott egy rendszert akkor nagyon nehéz átállni és persze hogy az új rendszer lesz a kaki.

szerintem a legtöbb ájfófújoló is így járt. nem tudta megérteni az ájfónt és inkább lefújolja.

azt is elismerem, hogy ma már a droid utolérte és néhány funkcióban bőven le is körözte az ájfónokat de ez korábban nagyon nem így volt ám! akkoriban tényleg ótvaros nagy kakik voltak a droidos rendszerek.

2020. jún. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Bárkinek, aki azon vitatkozik, hogy az android vagy az ios jobb, annak nem több az intelligenciahányadosa mint egy krumplinak.
2020. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
75%
szegény krumplik most jól megkapták...
2020. jún. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
65%
Audi vs BMW, XBOX vs PS...örökké vita tárgya lesz mindkettő. Intelligencia kérdése, hogy ki mit szid, vagy esetleg mennyire fogadja el, hogy a másiknak más van. Ismerőseim rendszeresen ezzel csesztetnek, hogy én miért vettem 45 ezerért AirPodsot, meg hogy 200 ezerért már milyen Droidot vettem volna stb. Érdekes, én képes vagyok szó nélkül hagyni, hogy ők Droidot használnak.
2020. jún. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Alex Fly ***** válasza:
58%
Érdekes, én pont fordítva tapasztalom...
2020. jún. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
33%
Az iPhone nem mindenkinek elérhető, és aki nem tudja megvenni, az ócsárolja. Irigyek az emberek. Ennyi.
2020. jún. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!