Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidosok miért hangoztat...

Az androidosok miért hangoztatják folyton, hogy az iPhone sz@r?

Figyelt kérdés
Többségüknek nem is volt soha iPhone-ja, de meg vannak róla győződve, hogy nem ér többet egy téglánál... Régebben néztem videókat telefonokról, ott is a kommentek között olyanok voltak, hogy “az én huawei y5 2-öm is sokkal jobb mint az iPhone 8” (régebben volt ilyen telefonom, kb 3 alkalmazás fért rá a gyáriak on kívűl, és több mint lassú) meg egy ios 14-ről szóló videó alatt, hogy “ezt az android már rég tudja”, “ájfos” stb.. stb.. Bezzeg egy Samsung telefonról szóló videó alatt nincsenek tele a kommentek, azzal hogy az android szar, vegyél inkább iPhone-t stb. Pedig biztos vagyok benne, hogy azokat iPhoneosok is megszokták nézni. Miért nem lehet szemet húnyni afölött, ha a másiknak másmilyen telefonja van? Én speciel nem utálom az Androidos telefonokat, ha meglátom valaki kezében nem érzek késztetést rá, hogy elmondjam, milyen sz@r telefonja van az illetőnek, míg ez gyakran előfordult már velem iPhonosként, valóságban és neten keresztül is.Csak engem lehet ezzel felidegelni? Miért jó ez? Mi a véleményetek erről?

2020. jún. 24. 12:36
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
41%

Nekem van mindkettő, és mindkettőt szeretem.

De amikor felmerült ez a téma itt, nagyon szeretek beszólni az androidosoknak, mert olyan lelkesen magyarázkodnak, meg szidják az ájfont hogy vicces.

Pl. 19-es, akit egyáltalán nem érdekel, de mégis regényt ír 😀

Egyébként azt is megfigyeltem, hogy ez inkább az androidosok fejében van, ők hiszik valamiért kevesebbnek magukat, és próbálnak minden platformon magyarázkodni közben meg senkit nem érdekel hogy kinek milyen telefonja van. Mondom ezt úgy, hogy nekem is van androidom is..

Ismerem a különbséget. De egyik sem jobb a másiknál, különbözőek.

2020. júl. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
57%
Nekem az a véleményem, hogy az állításod nem igaz. Ismerőseim túlnyomó többsége androidon van és senki nem hangoztatja folyton, hogy az iPhone szar. Nem is értem, miért kellene egy olyan termékkel foglalkoznom, amit soha nem vennék meg. Akinek az iPhone a tökéletes telefon, vegye csak meg magának, totálisan hidegen hagy ki mit használ.
2020. júl. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

#14 "Én most vettem egy Galaxy Z Flip-et, bármelyik Apple kijött volna az árából.)"


A Z-flip, az hajlítható, itt nyílván nem a kamerákra, hardverre stb.re dolgoztak rá jobban, hanem, hogy hajlítható legyen, az Iphone nem hajlítható, ezért volt drágább a Z-Flip.


Mellesleg azért nem szereti sok ember az Applett, mert nem mindenki engedhet meg egy több milliós asztali gépet(amiért annyi pénzért egy nagyon jó gépet lehetne venni, ami nem apple)


Meg az Applenél minden drága, a töltő is 7000 Ft kb... Sőt azt hallottam (lehete nem igaz, de), hogy elviegben az új Iphone dobozában már nem is fognak mellékelni töltőt.



Jó belátom tévedtem, az IPhone jobb, mert nyílván én is szeretnék egy fél milliós telefon mellé, még töltőre(ebből is látszik, hogy az apple ki akar mindenkit zsákmányolni), meg még költeni fülhallgatóra, átalakítóra stb... Tehát kb +30.000



Nem mellesleg van akinek aza 500.000 forintért egy évi bevétele. Nem mindenki engetheti meg magának.


Valaki írta ide, hogy az Iphone külföldön olcsóbb, igaza van, de ott akkor ott logikusan a Samsung is.

2020. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!