Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2020-ban megéri még iPhone 8...

2020-ban megéri még iPhone 8 plus-t vásárolni?

Figyelt kérdés
Az androidos világ nem igazán jött be (Huawei P30), ezért gondolkoztam el a cserén.

2020. jún. 25. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
4 éves modell, ha nem zavar, hogy még max 1-2 évig lesz frissítve, akkor megveheted.
2020. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is kérdés, hogy mennyiért szeretnéd megvenni...
2020. jún. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Ha váltanék Androidról Iphone-ra 2020-ban, akkor a legújabb Iphone SE (2020)-at venném. Igaz picit drágább, mint az iphone 8 plus, viszont ott van a legújabb IOS benne (több szoftveres támogatást kapsz, mint a 8 plusra), legújabb chip található (jó teljesítmény, igaz az összes iphone jól teljesít), kompakt méretű (ez hátrányt is jelent, mert nem tudnál olyan játékokkal játszani szemromlás nélkül, mint pl.: World of tanks blitz, GTA, vagy sakk). Hátrányai a 8 plus-szal szemben: kisebb, mint a 8 plus, és nincs benne második kamera. Ennyi jutott eszembe, ha mégis kihagytam valamit, akkor írjátok le a két mobil közötti különbséget.
2020. jún. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

meg! - bár én most eladom, mert van másik telefon.

jó gyors még most is!

2-3 évig még biztosan kap frissítést, de utána sem lesz vele gond, mert ha valami biztonsági probléma van azt akkor is frissítik, mert még legalább 5-6 évig támogatott lesz.

2020. jún. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából a nagy kijelző fontos lenne. Az SE 2020 valóban nem rossz választás, csak a kijelző méret és az akkumulátor idő az ami nem tetszik.

Maga a design szerintem nagyon jó.

Fél éve vettem a P30-at, de a rendszer és a megszokott kezelés a mai napig hiányzik.

2020. jún. 25. 11:36
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát hogyha semmiféleképpen nem akarsz androidot használni akkor megérheti.
2020. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
#1 Nem 4 éves, hanem szeptemberben lesz 3 éves.
2020. jún. 27. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7

Bocsi, igaz, az i7 a négy éves. :)

Sok a kérdés...

2020. jún. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!