Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Reggelre kikapcsol a telefonom...

Reggelre kikapcsol a telefonom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Talán egy hónappal ezelőtt csinált már ilyet, de utána valahogy helyrejött. Viszont a héten minden nap megtörtént. Ennyiszer pedig még nem fordult elő.

Mindig este rakom fel töltőre a telefonomat. Természetesen most is ez történt viszont reggelre teljesen magától kikapcsol. Még az ébresztő sem működik így. (Pedig ha jól tudom kellene neki).

Az aksival lehet valami probléma? Vagy azzal hogy este töltöm. Kb 4 éves a telefon



2020. jún. 25. 08:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen egy Nexus telefonnal, mindent kipróbáltam amit csak lehetett, de csak szervizben tudták orvsolni, teljes alaplap cserével
2020. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen. Alaplap csere szükséges.
2020. jún. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!