Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez melyik app lehet?

Ez melyik app lehet?

Figyelt kérdés
Régebben, évekkel ezelőtt játszottam egy tankos játékkal, ennyire emlékszem: volt egy (vagy több) map, azon ilyen akadálypálya szerű pályák, tankkal kellett menni, felsőnézetes volt, és ha jól emlékszem valamit meg kellett szerezni vagy el kellett jutni vhova, úgy lett kész, és pl volt olyan ahol pattogtak a rakéták, az első pályán ki kellett jönni valahonnan, és ilyen ládákat kellett széttörni hozzá, meg volt ilyen tp cucc, amibe ha belelőttél máshol jött ki, és az enemy tankok olyanok voltak hogy nem tud mozogni, volt ami tud mozogni, meg valami mortáros, meg volt egy olyan pálya is, ahol wavek voltak. Androidos, playstoreos app, tökre régóta keresem, de nem találom, help plííííz
2020. jún. 26. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tank Hero?
2020. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon hasonló de szerintem nem ez az :/
2020. júl. 2. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lesz az.
2021. jan. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már írtam hogy nem az. Sokkal egyszerűbb volt a grafikája
2021. jan. 5. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!