Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefont szeretnék...

Mobiltelefont szeretnék vásárolni de nem tudok dönteni?

Figyelt kérdés
Szóval hetek óta böngészem a webáruházak ajánlatát, szembejön velem jobbnál jobb telefon had de nem tudok választani, mivel véleményeket nem tudok róla és egyesével youtubeon nem tudom megnézni+ott szerintem jobbnak is állítják be őket, mint amilyenek. Linkeket a telefonokról kommentbe csatolom.

2020. jún. 27. 20:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valakinek pont ezek közül van vagy egy ismerősnek akkor személyes véleményt is meghallgatok.
2020. jún. 27. 20:40
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi alapján?

-kamera

-aksi

-kijelző méret

Egyéb elvárások....


Mennyit szánsz rá?!

2020. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2020. jún. 27. 20:44
 4/11 A kérdező kommentje:
40-45 000-t es a kamera nem fontos hogy jó legyen mert nemigen használom
2020. jún. 27. 20:44
 5/11 A kérdező kommentje:
Annyi az elvárásom hogy ne valami szart vegyek ami 3 hónap után bedöglik
2020. jún. 27. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Nokia
2020. jún. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

iHunt s60

[link]

2020. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Múlt hét óta iHunt like 7et nyúzok

[link]


-Hibrid simes

-5" kijelző

-Android 9

-16gb tár (+32gb sdkátya)

-3G hálózat


Az 1 giga ram kevésnek tűnik.


De a facebook,böngésző,ytube,filmek,könyvek,gmail,drive,apró játékok hiba nélkűl futnak rajta.Megérte!

2020. jún. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez a 3 hónap után bedöglik:

-szervíz

-nem agyonterhelni


Nálam 2 éve 2 Homtom ht17 Pro üzemel hiba nélkűl!

Két év alatt olyan 5-6 alkalommal kellet gyárira visszaállitani,de megérte

2020. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Az általad linkeltek közül én egyiket se venném. A Nokiában csak 1 GB RAM van, ami manapság fájdalmasan kevés egy okostelefonba. Ráadásul egy elég régi gyártástechnológiájú, 28 nm-es chip van benne. Ez egy nagyon lebutított, elavult technológiát használó készülék. A két kínaiban én nem nagyon bíznék. Ezek az Ulefone, Leagoo, Doogee, Oukitel, stb. mobilok igénytelen gagyik, cél az, hogy minél olcsóbban dobják őket piacra, QA semmi. Hordhatod vissza garanciába, utána meg dobhatod ki. Android frissítéseket ne várj, mert a gyártó nem fog foglalkozni vele. Ha én ennyit szánnék telefonra, használtan néznék valami régebbi csúcsmodellt. Én egy OnePlus 3T-t nyúzok már 1,5 éve és eddig hibátlanul működik, neked is ajánlom. Kínai az is, de a jobb fajtából. 😊
2020. jún. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!