Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért “szórakozik” a telefon...

Miért “szórakozik” a telefon töltőm?

Figyelt kérdés
Iphone telefon töltőm van hónapok óta megvan és ha feltöltöm a telefonomat egy kicsit megmozgatom a töltőt tölődik egy percig utána megint mozgatnom kell, hogy töltödjön. Ilyen problémám korábban is volt de akkor kiderült, hogy azért volt mert nem eredeti töltő volt egy olcsó kínaiból az is hónapok után “szórakozott” velem. Pár hónapja vettem az eredetit sokkal drágábban mint a kínait. Azt is tapasztaltam, hogy sokkal lassaban tölti fel a telefonomat. Előre köszönöm a válaszokat

2020. jún. 30. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem a töltővel van a gond, hanem a telefon érzékelőjével. Elhajlott, szétkopott, stb., mivel gondolom naponta kell tölteni az okostelefonokat (nekem nincs, többek között ezért utálom mindet).
2020. jún. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kábel is lehet a probléma forrása. Például ha meg van törve... De ha a telefon csatlakozója kopott, az is tud ilyen hibát okozni, illetve ha a csatlakozó forrasztása elenged, az is tud ilyet produkálni...


Először is tisztítsd ki a telefon csatlakozóját (például sűrített levegővel), mert a porosodás is okozhat ilyet, aztán próbáld ki másik kábellel.

2020. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mellékes kérdés.

"ha feltöltöm a telefonomat egy kicsit megmozgatom a töltőt tölődik egy percig utána megint mozgatnom kell"

Tehát *ha feltöltöm a telefont* azt jelentené,hogy töltőre teszed, vagy "feltöltöd 100%-ra"?

Mert a feltöltöm a telefonom inkább az utóbbira érvényes,mert ha levan merülve és töltőre teszed,akkor azt mondod,hogy töltőre teszem a telefont.

Mert így ez a rész amit kiemeltem úgy hangzik mintha azt írnád, hogy feltöltötted, és utana csinálta ezt.

2020. júl. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!