Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha MediaMarktban veszek...

Ha MediaMarktban veszek telefont, megkérhetek ott valakit, h rakja nekem bele a simkártyát?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik, de én nem birom leszedni ennek a telefonnak a hátlapját :/ és ugyanilyet szeretnék, csak egy 7 évvel újabb kiadást.
2020. jún. 30. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2020. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
persze! vannak ott szakik aki megcsinálják neked!
2020. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresd az okospultot.

[link]

2020. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Ma már sok telefonnak nem szedhető le a hátlapja, egy oldalt lévó kihuzható (kitolható) rekeszbe kerülhet a 2 SIM kártya és az SD kártya, olykor az egyik SIM helyére.
2020. jún. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segitséget! :) megnyugodtam :D

2020. jún. 30. 11:52
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Ha régi készüléket használsz régi SIM kártyával, akkor valószínűleg nem fog beleférni a régi SIM kártya az új telefonba, mert a régi készülékekbe Mini (az a legnagyobb) SIM kártyák mennek, az újabbakba Micro (közepes méretűek), a mai készülékekbe pedig Nano SIM megy (jelenleg a legkissebb).

Ha régi SIM kártyáról van szó, akkor először meg kell vágni a kártyát.

Az alkalmazott segíteni fog (legalább is Nyíregyházán nagyon segítőkészek a dolgozók, más Médiába még nem voltam, de biztos máshol is azok).

2020. jún. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Meg hát végül is azért vannak ott, hogy szükség esetén segítsenek.

Mert rengeteg olyan ember fordul meg nap mint nap ott, akinek nagy szüksége van a segítségre.

2020. jún. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, hogy írtál! :)

Ezt nem is tudtam, hogy kisebbedtek a simkártyák az évek alatt. Simán lehet, hogy nekem is kisebb kell majd, mint amilyen most van, mert ez a telefonom már hét éves.

2020. jún. 30. 17:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor biztos, hogy nem úszod meg a sim kártya kissebbítést. De egyáltalán nem kell aggódnod, mert ott szakemberek dolgoznak, akik nem ma kezdték, és értik a dolgukat, ebből kifolyólag nem fogják elrontani a SIM kártyádat.
2020. jún. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!