Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vásárlók könyvébe van értelme...

Vásárlók könyvébe van értelme beírni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem töltött a telefonom és elvittem egy telefonboltba ahol mondták, hogy ki kell cserélni a töltő panelt. Ki is cseréltettem, amikor mentem érte közölték, hogy sajnos eltörték a hátlapot és nem tudják kicserélni csak 3 nap múlva. Mondtam, hogy ez nagy baj mert így nem tudom használni a telefont és elég sok adat van rajta ami a munkámhoz kell. Mondták, hogy csere készüléket nem tudnak adni így eljöttem. Másnap hívott a tulajdonos, hogy megbeszéljük mi történt és mondta, hogy a hátlap csere nem fog költségbe kerülni az ők állják... Mondtam neki, hogy ezt én is úgy gondolom csak én 3 napig nem tudom használni a telefonom és milyen kárpótlásra számíthatok? Erre az volt a válasz lekezelően, hogy ők állják a hátlapot és ez nem fog pénzbe kerülni, de ha nagy szükség van egy telefonra menjek be és ad egy nyomógombosat. Van értelme beírnom a vásárlók könyvébe? Ha igen akkor mire figyeljek oda? Kell kapnom példányt belőle vagy lefotózhatom? Köszönöm előre is a válaszotokat!

2020. jún. 30. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit remélsz a könyvtől. Kárpótlást nem fog biztosítani, de ki kell vizsgálniuk az ügyet és ebben őket bármikor ellenőrizhetik. Bár tapasztalatom alapján ha elkérem a panaszkönyvet, akkor - egy-két nagyobb céget leszámítva - rögtön összeugrik az egész stáb, hogy kiengeszteljen, nehogy hozzáérjek ahhoz a könyvhöz. :) Igaz, nálam még jobban kinyílik a bicska, ha meg akarnak vesztegetni, ilyenkor ezt is rögzítem a panaszomban... :D

Elvileg átíró lapra írsz be, és az átiratot megkapod. Szerintem tagoltan és tőmondatokban fogalmazd meg a panaszod - kb. ahogy itt, akár pontokba is szedheted. Írj olvashatóan, érdemes megadnod a postacímed az erre fenntartott helyen és akkor a vizsgálat eredményét kiküldik.

2020. jún. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Beírhatsz, de azt kell eldöntened mit vársz tőlük. Hibáztak, elismerték, ingyen kicserélik, az adatokra meg sehol nem vállalnak garanciát. Panasztétel után is csak erre kötelezhetik őket.
2020. aug. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!