Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kedvenc telefon márka?

Kedvenc telefon márka?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 00:58
A kérdező szavazást indított:
HTC
Apple (iPhone)
Samsung
Huawei / Honor
Xiaomi
ASUS
Oneplus
LG
Sony
Nokia
46 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Meizu
2020. júl. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Volt már samsung, huawei, oneplus. Azt megfogadtam, hogy soha többé samsung, a huaweit szerettem, de google nélkül nem kell. Most Oneplus 8 Pro van és imádom. Tökéletes telefon, ezentúl csak oneplust fogok venni
2020. júl. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Lenovo,motorola.
2020. júl. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Márkától független vagyok, lényeg hogy ne legyen noname, de azon kívül a márka a legutolsó szempont! Most van az első Samsungom, de bevallom, kissé csalódtam benne! Előtte 4 évig Huawei-t használtam, az nagyon jó volt, viszont a Google-szolgáltatások hiánya miatt semmiképp nem vennék a P30-as vagy Mate 20-as szériánál újabbat! Illetve mindenképp ki akarom próbálni majd a Xiaomit, mert azon kívül hogy ár-érték arányban verhetetlen, szinte csak jó tapasztalatokat olvasok róla!
2020. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Samsung ❤
2020. júl. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát, most már nehéz ezt megmondanom.


Valamikor a HTC volt. Egészen az okostelefonok kezdetétől a One M7-ig (2013). Mindig olyan minőségű volt a hardver, és annyira jó volt a Sense UI (ugyebár akkor még a stock Android nem volt annyira jó, mint a Lollipop óta, a gyártók erősebb skineket használtak - és hát a Sense nagyon elegáns, jól működő cucc volt).


Aztán ugyebár a HTC elkezdett hanyatlani, mára meg már szinte nincs is (mondjuk pont ma láttam, hogy Desire 20 néven hoznak ki valami újat, de az sem túl meggyőző a hatalmas akkukapacitáson kívül). Volt még egy One M9-em tőlük az M7 után, ami annyira borzalmas lett, hogy azóta már csak távolról figyelem őket.


Aztán lett OnePlus 3T-m, majd OnePlus 6-om... szerettem őket, de ma már a OnePlus is annyira drága lett, hogy már nem feltétlen éri meg a drágább, és nagyobb tudású telefonok helyett.


A Samsungot sosem szerettem a TouchWiz miatt (ami már nincs egy ideje), meg a borzalmas műanyag telefonjaik miatt, ami még a Galaxy S6 előtt volt jellemző.


Most viszont egy S10-et használok mint céges telefont (és elsődleges telefont is, a OnePlus 6-ot széttörtem sajnos), meglepően jó.


Szóval nem tudom.


OnePlus, és meglepő, de talán Samsung.

2020. júl. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, a HTC valamikor régen prémium termék volt gyakorlatilag, nagyon menő volt még 2010 környékén. Én is sajnálom, hogy eltűnt. 5ös voltam.
2020. júl. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
..en alma 7et hasznalok, a massziv fem haz jobban bejon mint ezek az uveges hatlapok, Volt mar sok telom kb 30, Felsorolni is nehez volna, de az elso egy M35i Siemens volt amit szerettem,majd jott az elpusztithatatlan nokia, abbol is volt pár, de eljutottunk oda hogy manapsag minden telefon megkozelitoleg ugyanaz , lapos es nagy a kijelzo. Tokba rakva meg aztan kb teljesen mindegy. Szoval ha a sebesseg, a szofter szamit igazan akkor azert alma,mert uj eseten, es itt lezogeznem ,nem vagyok nagy alma fan aki rogton szalad az uj tipushoz, de pl sokkal egyszerubb az adatok atvitele uj telora. Es ez jo. Gyorsnak gyors, gps, kamera jo. es telefonalni is lehet vele :)
2020. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"Valamikor a HTC volt. Egészen az okostelefonok kezdetétől a One M7-ig (2013). Mindig olyan minőségű volt a hardver, és annyira jó volt a Sense UI (ugyebár akkor még a stock Android nem volt annyira jó, mint a Lollipop óta, a gyártók erősebb skineket használtak - és hát a Sense nagyon elegáns, jól működő cucc volt)."


Nekem még mindig a HTC. A HTC Sense UI tényleg mindig is gyönyörű volt és ez most is így van. A stock Android kinézete szerintem még mindig hányinger. U12+ felhasználó vagyok, ami a HTC utolsó csúcskészüléke (2018). Nincs szívem megválni tőle, nagyon szeretem, még mindig remek teló. One M8 (2014) nekem nem volt, viszont az annyira tetszik még most is, hogy elgondolkodtam egynek a beszerzésén.

2020. júl. 3. 02:25
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

A legjobb az iPhone -ba, hogy nem kell azon gondolkodnod, milyen theme - külsőt húzzál a készülékre.


Mert ők mondják meg mi a trend! (és mert nem testreszabható)

2020. júl. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!