Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az Alza online vásárlás...

Az Alza online vásárlás mennyire megbizható?

Figyelt kérdés
A zöld hoki plüss figura

2020. júl. 1. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
több százmilliót költenek el reklámokra, nyilván teljesen megbízhatatlanok pfff
2020. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Jó, csak figyelj oda, abszolút megbízhatóak egyébként. Ajánlani tudom őket, vásároltam tőlük már
2020. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
100%-ig
2020. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Vásároltam tőlük több dolgot is megbízhatóak.
2020. júl. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Megbizhatóak bár az áraik általában elég magasak, ritka a jó akció
2020. júl. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Na ne, mi nagyon megjártuk vele, nem ajánlom! Tavaj karácsonyi ajándék lett volna egy Bosch konyhai aprító, és aki kapta (húgom anyósa), kibontva tapasztalta, hogy eleve hibásan érkezett, a forgószár egyik foga le volt törve, ergo használhatatlan! Ide-oda telefon, e-mail, variáltak, 2 hétig ment a hercehurca, mire végre hajlandóak voltak visszavenni és a pénzt visszautalni!

Húgom csak nagyokat nézett, nem is értette, hogy miért pont az Alzáról rendeltük, Ő mindent az Emagról szokott rendelni, és ott még soha semmi probléma nem volt! Végül ugyanezt a terméket rendeltük az Emagról, és azóta is tökéletes!

Viszont a kategória alapján ha telefonról van szó, akkor inkább a Turbado, általános helyett célirányosan mobilra nézve a legjobb webshop, nem pont a legolcsóbb, de azon kívül abszolút a legjobb, megbízható, korrekt!

2020. júl. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Én meg épp az emaggal jártam pórul ,lassan is oldották meg hetekbe telt mire vissza kaptam a pénzt .Márkára már nem emlekszem de egy nem olcsó többfunkciós konyhai robotgép volt.
2020. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
semmi baj nem volt az alzåval megrendeltem online a kivålasztott årut ės utåna személyesen átvetem.
2020. júl. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Alzával nem volt gondom, emaggal már igen


De egyébként mindkét cégről olvasni pozitívat és negatívat egyaránt

2020. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Szoval ha 99 embernek semmi baja nem volt, de egynek igen, akkor mar ne vasarolj ott? Hat ez vicc.
2020. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!