Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonom legyen?...

Milyen telefonom legyen? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
De, lehet mondani is! Amelyik márkát választod, írj egy telefonnevet!--- pl.: samsung_a71. Köszönöm szépen!

2020. júl. 2. 10:19
A kérdező szavazást indított:
Iphone
Samsung
Huawei
LG
Alcatel
Más..
47 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Bármelyik Xiaomi eszköz. Minden árkategóriában van jó cuccuk.
2020. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Melyik a legjobb? Miben? Vicces, amikor valaki maga sem tudja, mit akar, csak azt, hogy a legjobbat. Mely paraméterek azok, amiben a legjobbat keresed?
2020. júl. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Morzsi007 ***** válasza:
64%
Olyan nincs, hogy legjobb telefon. Kinek mi a jó?
2020. júl. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
46%

Igen,függ attól,mire használnád,nekem pl

teljesen megfelel egy 30000-50000ft- os androidos középkategóriás is (igazából nem is esne jól kiadni érte több pénzt),de neked mi az igényed egy telefonnal kapcsolatban,ez a fő kérdés.

2020. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
89%

Nekem volt Sonym (gyorsan tönkrement), Samsungom (állandóan gond volt az aksival, pedig cserélve is lett benne nem egyszer és több szériánál is gondom volt ezzel) illetve iPhone-om és jelenleg is az van. Még 2016-ban vásároltam az SE-m és bár azóta már váltottam a 8 Plusra még mindig tökéletesen működik, semmi gondom nem volt vele. Amit kaptam a pénzemért, teljesen meg vagyok elégedve.

De ezek az én tapasztalataim, itt neked kellene inkább átgondolni, hogy mit vársz egy telefontól, illetve hogy mennyit szánsz rá, mert elég széles a választék mindkét téren.

2020. júl. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 meszike91 ***** válasza:
20%
Ez csak egy unatkozó 10 éves lehet.
2020. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Vagy iPhone, vagy OnePlus.

Nincs legjobb telefon, a telefonok is igényeket elégítenek ki.

2020. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak márkák alapján nem lehet mondani, és igen, a "legjobb" is mondenkinek mást jelent! Mik az igényeid, és főként mennyi pénzed van rá? De azt azért már így is tudom, hogy Alcatel mindenképp felejtős, ár-érték arányban a Xiaomi a legjobb minden kategóriában, a Huawei P30 pedig a kamera képminőségében brutálisan jó!
2020. júl. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22%

Én most fogyasztom a második Xiaomi-t, de nem biztos, hogy az új is az lesz. Nem tetszik az anyaghasználat, a kijelző, a kamera, az üzemidő, a hangzás sem. Ráadásul a második teló 2 év után eljutott oda, hogy csak bizonyos pozícióban hajlandó tölteni, pedig vigyáztam rá. Szerintem a Xiaomi olyan, mint a kínai ruha. Csóró népeknek - mint amilyen a magyar - megfizethető, látszólag jó termék.


Az alsó kategóriás Samsung-ot, Sony-t pedig az ellenségemnek sem kívánom.


Huawei már google nélkül jön. Valakinek számít.


Az Apple drága, de nincs nála értékállóbb telefon, ráadásul frissítés is erre jön legtovább. Prémium érzeted van, ha kézbe veszed. Szerintem hosszú távra ezt éri meg venni. Samsungból csak a Galaxy S széria jó. Xiaomi-ból meg nehogy Mi A szériát vegyél. Inkább Note. Az nekem jobbnak tűnik. Az A üzemideje nevetséges.

2020. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!