Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonos csaló áldozata...

Telefonos csaló áldozata lettem? Jött egy sms hogy rendeltem a pepita/babyliontól. Írtam hogy törölje mert nem rendeltem semmit. Később esett le mennyire gáz sms volt. Hol volt ékezet hol nem. Kicsit hülyének érzem magam.

Figyelt kérdés
06709045830 A szám
2020. júl. 2. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy valaki rossz számot adott meg.

Engem is hívott már futár, hogy hozza a csomagom. Csak nem ér rendeltem :) Biztosan elírta a rendelő a telefonszámát.

2020. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Igen de egy üzlet alkalmazottja csak tud helyesen írni nem?

Ez volt még gyanús. A gyerektől elcsalt valami cd-t akié a szám.


[link]

2020. júl. 2. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De tőled nem csalt el semmit :)
2020. júl. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
2: Szerintem nem alkalmazott ír, hanem egy automata üzenet.
2020. júl. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Akkor abból nem lehet gond hogy visszaírtam?

Azért csak szokott az ember a telefonján banki ügyeket és vásárlásokat is folytatni.

Ez volt az üzenet.

Üdvözlöm! A babylion.hu-tol kerestem a pepitan leadott rendelésével kapcsolatban. Amennyiben a mai napon 13 oraig valaszt kapunk a csomagjat mar holnap tudjuk kézbesiteni, ezutan csak késobbi kézbesitést tudunk vallalni. Kérjük valaszoljon az üzenetre, hogy mikor tudnà àtvenni a csomagot. Köszönjük!



Lehet én reagálom persze túl.

2020. júl. 2. 11:11
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Normál díjas szám volt, tehát gond amúgy sem igazán lehet belőle. Valószínűleg tényleg csak rossz szám lett nekik megadva (vagy valaki szórakozott).
2020. júl. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%

6. vagyok. Közben megnéztem: [link]


Csaló lesz.

2020. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyeltem, hogy már megnézted :D Igazából mindegy is, a lényeg, hogy tőled nem csalt el semmit. Mindenképp tiltsd le a számot szerintem!
2020. júl. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Durva amúgy hogy első olvasásra fel sem tűnik az embernek hogy úgy írta meg hogy az már alapból gyanús. :D
2020. júl. 2. 11:41
 10/10 A kérdező kommentje:
Azért dobtam egy képernyőképet róla az üzletnek. :)
2020. júl. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!