Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet "emulálni" HMS telefont...

Lehet "emulálni" HMS telefont valahol?

Figyelt kérdés
Kipróbálnám, mert a p40 life e teljesen megfelelne, és jó az ára is, de nem tudom milyen lenne ha nincsenek ott a megszokott dolgok.

2020. júl. 2. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a legközelebb az áll hozzá, ha egy másodlagos telefonra felrakod a LineageOS-t, abban nincs GApps, csak ha külön felrakod.
2020. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És le kell töltsem a HMS-t, vagy az már rajta lesz? A legújabb verzió lesz rajta?
2020. júl. 2. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:

Le kell rá tölteni külön.

Viszont nem tudom, hogy nem Huawei telefon esetében hogyan fog viselkedni.

[link]

2020. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van huaweies telefonom
2020. júl. 2. 16:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor jól fog működni.

Remélem tudod, hogy a LineageOS-t hogy kell felrakni, és hogy van e bootloader nyitó kódod.

2020. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán, gondoltam keresek róla leírást/videót. Elmondhatod, azt megköszönöm.
2020. júl. 3. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:

Esetleg azt megpróbálhatod, hogy gyárizod a telefont, rárakod a HMS-t, de nem jelentkezel be a Google fiókodba. Így majdnem olyan, mintha nem is lenne GMS a telefonon, persze ha alapból telepítve van vmilyen Google app, akkor azt ne használd.

És akkor így nem kell macerázni sem vele. ;)

2020. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!