Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az mennyire normális, hogy az...

Az mennyire normális, hogy az iphone SE2 kb beleremeg ahogy megnyomom a főgombot? A 6os ezt nem csinálta...

Figyelt kérdés
Vagy valami baja van?
2020. júl. 3. 18:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nincs semmi baja.
2020. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális, örülj hogy jól működik
2020. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2020. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
ez van az se2ben is
2020. júl. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát nem sikerult tul baratsagosan valaszolnotok, kár...

Csak amikor igen sokat sporol rá az ember hogy megvehessen vmit amit tud is használni (mert ebben vannak normàlis kisegito lehetosegek) es nem ugy mukodik mint ahogy varja, es ahogy megszokta, az eleg szar erzes. Jelenleg nagyon csalodott vagyok. Remelhetoleg csak megszokas kerdese, mert egyelore nagyon zavar.

2020. júl. 3. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

ebben a telefonban már nincs fizikai gomb.

Ha kikapcsolod a telefont nem tudod megnyomni! Mert csak egy kis bemélyedés van ott.


Ha "megnyomod" akkor a rezgőmotor ad egy kis kattanást ezzel imitálva a megnyomás érzetét!

tényleg fura tényleges fizikai gomb után nyomkodni, de simán meg lehet szokni. Ne görcsölj rá!

az lebegjen a szemed előtt, hogy ez sosem fog elromlani :)


és ja az Apple a kisegítés terén jól odateszi magát! én nem is tudom mit csinánk ezek nélkül...

2020. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ezeket leírtad! :) nekem ezekről fogalmam sem volt eddig, pedig azért nagyjából követem a fejlődést, mèg ha telefont ritkán veszek akkor is.

Igen, valószinűleg nem szabad rágörcsölni a dologra. Kb olyan érzés egyelőre, mintha szét akarna esni a telefon, mikor rányomok a home gombra 😅 Úgy, hogy nem tudtam, hogy ez mitől van, konkrétan ijesztő volt, hogy mit csinál itt nekem a pár órás telefonom 🙈 tényleg nagyon fura, de biztosan sokat segít majd a megszokásnál meg a nem-rágörcsölésnél, hogy mostmár tudom, hogy mivel állok szemben :D

Köszi mégegyszer :D

2020. júl. 3. 20:03
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

ezt olvasd még el: [link]

bármi kérdés van még tedd itt fel nyugodtan, vannak normálisabb válaszolók is! :3

2020. júl. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a linket, nagyon hasznos volt ez is ;)


Már egészen megszoktam a home gomb rezgését :) tényleg tök sokat segített, hogy tudom hova tenni 😂

2020. júl. 3. 22:52
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

beállítások

általános

főgomb

ott betudod állitani milyen erős legyen

3 opció van

de a hármas errőség aminél olyannak érződik amit te írsz

nekem kettes van a hetesnél mert az kellemes nekem

2020. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!