Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez normális az iPhone-oknál?...

Ez normális az iPhone-oknál? (Hang/hangszóró jelenség)

Figyelt kérdés
iPhone X-emnél észrevettem, hogy a zároló hang olykor hangosabb, olykor halkabb anélkül, hogy bármit is állítottam volna rajta. Ugyanez elmondható néha az értesítések hangjáról is. Más is tapasztal ilyet? Vagy ez micsoda?
2020. jún. 25. 18:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ezt csinálja a csettenés, de talán az értesítési hangok is. Szerintem nincs jelentősége.
2020. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Pontosan ez van nálam is néha, én se értem😄
2020. jún. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh... akkor ez gondolom szoftver hiba lehet. :/ Így azért kicsit megkönnyebbültem, mert akkor nem kell javíttatni semmit. 😅
2020. jún. 25. 19:21
 4/9 anonim ***** válasza:

hogy van beállítva a hangoknál?

Baállítások -› Hangok és haptikus... -› Állítás a dombokkal

ha ez be van kapcsolva akkor a hangerőgombokkal állítod a jelzések hangerejét is!

tehát ha egy videó miatt felhangosítod hangosabb lesz az értesítések hangereje is!

2020. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A hangereje eleve fel van véve, alapvetően hangos is, csak olykor mégis halkabb, aztán megint hangos, úgy, hogy nem nyúlkáltam a hangerőhöz.
2020. jún. 25. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
és ha ránézel akkor halkabb?
2020. jún. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, nem csak akkor.
2020. jún. 25. 19:46
 8/9 anonim ***** válasza:
mert ha feloldod a faceid-vel akkor leveszi a hangot
2020. jún. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az addig oké, de a lezáró hang csak akkor lehet, amikor ugyebár fel van oldva a telefon. De annak a hangereje is így játszik, hol hangosabb, hol halkabb.
2020. jún. 25. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!