Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi Note 9 Pro mobil...

Xiaomi Redmi Note 9 Pro mobil megvásárlásáról rászántam magamat akkor mit javasoltok amit esetleg érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 4. 08:55
 1/1 Farkas999 ***** válasza:
Nekem 8 Pro van. Nagyon meg vagyok vele elégedve. A 9-es már nekem nagy és nehéz lenne, ezt is szokni kellett. Az árukeresőn olvasd el a véleményeket, ha még nem tetted volna meg. Ár-érték arányban biztos, hogy a Xiaomi veri az összes márkát. A 4500-as aksi mindent kibír, tényleg 8 órát lehet vele videózni, nagyon gyors a töltés is. A kamera tökéletes, egy közepes fényképezőgépnél jobb minőséget tud. Ha sokat szeretsz játszani, akkor a 8 pro jobb megoldás, mert a Mediatek Helio G90T (12 nm) erre van kitalálva. A Qualcomm Snapdragon 720G-nál azért már vannak jobbak. Én decembertől használom, soha nem volt semmilyen akadozás. Rendszeresen jönnek a frissítések is, most már megkapta a MIUI 11-et éa az Android 10-et is. Az általam korábban használt Samsungok, LG, Huawei után csak jót mondhatok a Xiaomikról. Most a pro 8-at 66.580 Forintért láttam. 5 G-t nem tud.
2020. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!