Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 5 éve Iphone-t használok....

5 éve Iphone-t használok. Kezdek kacsingatni az androidos telefonok felé. Úgy látom, hogy sokat fejlődtek az androidos telefonok. Oneplus 8 Pro lenne kiszemelt ? Más volt így ?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy Apple-nél eltűnt az innováció. Lehet, hogy csak én látom így.

2020. júl. 4. 11:17
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Én mindig is Androidos voltam, 1 éve vettem egy 7-es iPhone-t, mert minden Samsungom lelassult fél év után, vagy elromlott, pedig vigyáztam rá. Nem vagyok nagy telefonnyomkodó, de sosem váltanék vissza Androidra. Nagyon stabil az IOS rendszere, nem fagy le, gyors, igényes, szerintem tökéletes.
2020. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az OnePlus nagyon jó telefonokat gyárt, ajánlott.
2020. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

a oneplus jó. páromnak 4 éve prímán működik, most kell akkut cserélni benne, amúgy sokat nyomkodja. következő telefonnak is oneplust nézett ki.

ezzel szemben nekem huawei telefonom volt, ill. most is, már a 2.,és elgondolkodtam, hogy lehet a 3. is érik már, kezd lassulni... 1 éves telefon...

2020. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

"Úgy vettem észre, hogy Apple-nél eltűnt az innováció"

... ja biztos majd te a fotelből a nagy tudásoddal ezt meg tudod állapítani.

biztos azért a világ legértékesebb cége az Apple mert hülyék vannak ott és nem csinálnak egész nap semmit. Ostoba vagy ahhoz hogy felfogd miről beszélsz csak valami droidos fórumon olvastál egy fél mondatod és most itt köhögöd tovább...

2020. júl. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4. Évek óta semmi újdonság nincs az iphonokban csak foltozgatják egy kicsit. Talán Iphone 11 Pro látni egy kis változást, hogy felzárkózott egy kicsit.

Vicc, hogy 12 évet kellet válni a gyors töltőre, hogy a dobozban legyen.

2020. júl. 4. 14:38
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

szükséged volt rá? szerintem nem...

és mi az ami még kellett volna! írj listát! most!

2020. júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oneplus telefonok tényleg jók .
2020. júl. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
32%
Nekem iPhone om van és elégedett vagyok vele tavaly volt egy samsungom 5 hónap alatt tönkrement nem ajánlom hogy cserélj szerintem nem eri meg az ios a legmegbízhatóbb operációs rendszer
2020. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább egy 7T Pro-t vennék, mert azon nincs hole punch kamera. Tudásban nagyon hasonlóak.
2020. júl. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem eddig a Oneplus és a Xiaomi vált be. A Samsung, iPhone nem.
2020. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!