Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon váltás előtt vagyok,...

Telefon váltás előtt vagyok, két kiszemeltem van a Huawei P9 Lite, illetve az iPhone 5S, bár már az 5S picit drágább mint a jóval újabb p9 lite, érvek ellenérvek egyikre, másikra?

Figyelt kérdés

Néztem mindkettőt de nem tudok dönteni igazán melyik lenne időtállóbb, a P9 lite 2 ismerősömnek is van egyiknek jó másiknak hajlamos fagyogatni, 5S is van egy a családban az még teszi a dolgát szépen de az akksija nem igazán jó. Nem tudom mennyire lenne időtálló 1 évre venném kb bármelyiket is választanám. Tudom ott a sima P9 meg az SE, de most ne azt az árkategóriát nézzük.

Véleményekre lennék kíváncsi, tapasztalatokra kiknek a kettő közül valamelyik van, köszönöm ! :))



2016. nov. 10. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
A lite az olyan mint a tesco gazdaságos. Az ára is ehhez igazodik.
2016. nov. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy évre vennéd, akkor egyébként mindegy, mert az android is bírja egy évig, mégha meg is szűnne rá a szoftvertámogatás. De én ennek az iphone 5s-nek még adok két év használhatóságot, szerintem addig simán bírja, és jön rá frissítés. Amúgy a kijelzőméretet leszámítva a két telenon nagyjából egy kategóriába tartozik tudását tekintve, talán az 5s a rendszere miatt jobb egy kicsit. Személy szerint ezt választanám, de a black friday-ig nem venném meg.
2016. nov. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zzzoli ***** válasza:

Ha teszteket nézel és tényleg számít a grafikus gyorsító, akkor a P9 kiesik, mert a Mali T880 a tesztek szerint jóval gyengébb az Andreno530 nál.

A Kirin processzor nem rossz, de azért a Samsung Exinosa, vagy a Snapdragon 820 odavág!

2016. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zzzoli ***** válasza:
Bocs, neked nem játékra kell, az előbb valamelyik hozzászóló arra keresett, de akkor nem válaszoltam, most meg hirtelen azt hittem Te vagy az.
2016. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!