Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetett ez? A pàrom...

Hogyan lehetett ez? A pàrom telefonja szèjjeltört ès ki is vette a sim kartyàjàt, de èn felhìvtam hülyesègből ès kicsöngöt? Mèg màsnap is .

Figyelt kérdés

2018. okt. 2. 21:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez kérem már ezotéria..
2018. okt. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nem nem ezt komolyan kérdem ezotèria nèlkül. Ès semmi szellemek hallottak 🤣 hanem lehet lehallgatnàk a telefonjàt? Úgy èrtem lehet a rendörsèg ráállt,csak nem tudtàk hogy nincs benne a telefonba?
2018. okt. 2. 22:04
 3/23 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Lehet, hogy nem konkrétan a számot hívtad hanem az alkalmazást. Pl.: Viber, stb.


Ha kiveszed a sim kártyát és normális hívást indítasz az soha nem fog kicsöngni.


Még az lehet, hogy valami átirányítás működik a telefonon belül, mármint ha nem kapcsolható, akkor már előszámmal kapcsol, pl: +30 helyett +70

2018. okt. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Hívásátirányítás nem elérhetőség esetén.

Én is használok ilyet, és ha az én telóm pl. lávába esne és elolvadna simmel együtt, akkor is tudnak hívni.

2018. okt. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Na tènynel köszönöm a vàlaszokat 😊🙂
2018. okt. 3. 03:45
 6/23 A kérdező kommentje:
Ténynleg*
2018. okt. 3. 03:46
 7/23 Wadmalac ***** válasza:
Régen nekem is történt ilyen anno még pannonos feltöltőkártyával, polcon hevert és mégis kicsöngött. Szolgáltatónál is fordulhat elő szoftverhiba, ami ilyet eredményez. Mindenesetre nem egy túl gyakori dolog.
2018. okt. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Hát igen. Csak éppen az az elgondolkodtató, hogy ha a telefonra csörög rá a szolgáltató és nem a SIM-re, akkor honnan tudja hogy melyik készüléket kell hívni a néhány millió közül?
2018. okt. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Wadmalac ***** válasza:

"ha a telefonra csörög rá a szolgáltató és nem a SIM-re"

Nem, nem erről van szó, hanem arról, hogy hibásan kicsöngés-jelet hallasz a nem elérhető helyett.

2018. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"ha a telefonra csörög rá a szolgáltató és nem a SIM-re"

Nem egészen.

A SIM adatai segítségével tud hálóra jelentkezni a készülék.

És a kérdezőnek nem a SIM nélküli teló csörgött, hanem a SIM számát hívta egy másikról, aminek során sikeres kimenő hívásra jellemző hangot hallott a hívásra használt készülék hangszórójából.

2018. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!