Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék vásárolni egy...

Szeretnék vásárolni egy telefontöltőt, ami gyorsan tölt. Melyiket ajánljátok, mire figyeljek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 8. 07:05
 1/5 anonim válasza:
100%

Először is figyelj rá / olvass utána, hogy a telefonod alkalmas a gyorstöltésre.


Másodszor, a két termék (töltő és a telefon) azonos csatlakozóval rendelkezik (vagy a töltő támogatja a telefon csatlakozóját).

2020. júl. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

A telefon gyári gyorstöltője teljesen megfelel erre a célra.

Ha a telefonod nem tud gyorstöltést, akkor csak pénzkidobás.

2020. júl. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Szervizmérnök úr ***** válasza:
54%

Mivel a gyorstöltésnek többféle szabványa / megoldása is van, ez típusfüggő.

Típust nem írtál, a kör bezárul.

A kérdés rossz.

2020. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg, hogy a telefonod hány wattos töltésre képes. Nekem Redmi note 5 pro-m van és itt néztem meg: [link] - hogy 18 wattos töltésre képes. Ezután keress egy a telefonoddal kompatibilis töltőt, ami tudja ezt a töltést (esetemben 18 watt és microUSB 2.0). Ezután felmegyek a telefongyártóm weboldalára: [link] - és itt egyből látom is, hogy van 18 wattos töltő és microUsb kábel is, és megvásárolom :). Lehet, hogy az alap töltőd is a maximumot hozza, ezt le kell ellenőrizni.


Nagyon nem javaslom, hogy random aluljárós butikból vásárolj, engem már többször is vertek át rossz töltőfejjel. Inkább interneten keress megbízható márkákat és megbízható boltokat és onnan vásárolj!

2020. júl. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+Ha én a 18 wattos telefonomhoz 33 wattos töltőt veszek, akkor sincs baj, az is tökéletes (hardveresen meg van oldva, hogy 18 wattot vegyen fel a telefon ekkor is és nem károsul tőle).
2020. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!