Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 25wattos töltővel ,régebbi...

25wattos töltővel ,régebbi telefont töltöttek. Mi lehet a gond? Többi lent.

Figyelt kérdés

A70 -es Samsungom van. Kölcsönadtam kollégámnak 1-2 töltésre.Neki régebbi Samsungja van,típusát nem tudom

. Amióta visszakaptam,és tötöttem a telefonom,néha nem old ki egyből bilentyűzárból. Okozhatja ezt a töltővel kapcsolatos dolog?



2020. máj. 15. 07:23
 1/5 MancsWolf ***** válasza:
Nem. Bár nem eredeti kábel tud ilyen anomáliákat okozni, de ha eddig jó volt, azért nem lesz rossz mert más is töltött vele.
2020. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Érzem.Akkor az anomália az ő készülékén kellene hogy legyen,mert nem a saját töltőjével töltötte.

Egy ideje nem jelentkezett a problémám. Hátha más gond volt. Köszi a válaszod

2020. máj. 15. 10:11
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem *
2020. máj. 15. 10:11
 4/5 anonim ***** válasza:

"Akkor az anomália az ő készülékén kellene hogy legyen,mert nem a saját töltőjével töltötte."


Attól, hogy nem a saját töltőjével van töltve a telefon, semmi baja nem lesz.

2020. máj. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MancsWolf ***** válasza:
#4 Nem is mondta senki hogy baja lesz. Viszont a ganyibb noname kábelek tudnak kijelző érzékelési problémákat okozni. Inkább kellemetlen mint ártalmas.
2020. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!