Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi note 9s jó...

Xiaomi redmi note 9s jó választás lehet számomra?

Figyelt kérdés

Eljött az ideje, hogy lecseréljem Samsung Galaxy S4 telefonomat 6 év után.

Ami fontos szempont számomra: 100ezer alatti ár,jó akksi (min 4000 mAh), ebben az árkategóriában elfogadható minőségű kamera mert hobbi szinten szeretek fotózni, legyenek frissítések a telóra mert amit venni szeretnék azt kb 3 évre tervezem.

Nem értek a mobilokhoz, de így laikusként nekem a note 9s tűnik a legjobb megoldásnak. De javítsatok ki ha tévednék. Ami miatt picit félek tőle az a nagy kijelző, remélem meg fogom tudni szokni. Amúgy jöhetnek személyes tapasztalatok is a mobilról.

Ja és ha nem a note 9s, akkor mit ajánlanátok helyette?



2020. júl. 8. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

" legyenek frissítések a telóra mert amit venni szeretnék azt kb 3 évre tervezem."

A Note 9S is két évig fog frissítést kapni, a harmadik év kérdéses.


Egyébként jó telefon, nyugodtan megveheted!

2020. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ.

Igazad van abban, hogy 2 év frissítés várható. Erre gondoltam én is. Illetve csak azt próbáltam mondani hogy emiatt újabb készülékek jöhetnek szóba.

Amúgy még annyi kérdésem van hogy megéri várni egy hónapot a vásárlással, megy annyit lejjebb az ára hogy megérje várni?

2020. júl. 8. 22:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, egy hónap alatt maximum 2-3 ezer forintot esik le az ára, és ki tudja, mikor gyengül a forint megint.
2020. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Én is így gondoltam, hogy nem várok vele, csak mivel nem értek hozzá így jobb megkérdezni. Lehet már a héten meg is veszem.

2020. júl. 8. 22:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik ez a telefon. Én még ajánlanám a note 9 prot, ez annyival jobb, hogy van benne nfc, 33w gyorstöltés, 64mp főkamera kb. 10000Ft-al drágább. Hosszabb távra 6/128gb-osat vennék. Sajnos ma már ezek a nagy kijelzők a divat, így nem nagyon van kisebb.
2020. júl. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi. Néztem a pro verzióját is de 3 dolog miatt elvetették: 1. nfc lehet sokaknak kötelező elem de mostani telóm ami már 6 éves is képes rá és sose használtam, ennek ellenére sajnálom hogy kimaradt belőle 2. Megapixelben jobb a kamerája de képek és videók alapján se győzött meg hogy megérné a plusz pénzt. 3. Már a 9s ára is határeset arra amit egy telóra hajlandó vagyok kiadni, a pro meg túl is lépi.

9s-ből is csak a 6/128 giga jöhet szóba, és itt a 6 giga a lényeg, mert most még a 4 giga is bőven sok, de ki tudja 3 év múlva mi lesz, és ennyi időre tervezek a telóval.

Amúgy a mérete a legnagyobb félelmem, ma tervezek üzletbe bemenni és megnézni, de ha nem tudok megbarátkozni vele akkor kezdhetek más telóban gondolkodni. :/

2020. júl. 9. 14:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mire jutottál!
2020. júl. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Végül mégis a redmi note 9pro lett a befutó. 6/64 gigás változatban. 85 ezert úgy gondolom megért akcióban, annak ellenére hogy tényleg nem ezt terveztem megvenni de így alakult. Másfél nap használat után elégedett vagyok, gyors, könnyen kezelhető, szép fotókat készít. De mindezt a 9s-ről is el lehetne mondani 😅 mérettől jobban féltem de igazából nem vészes, már most megszoktam, illetve fényképezésnél necces leginkább de remélem ehhez is hozzászokom.
2020. júl. 12. 10:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, örülök, hogy tetszik akkor és segíthettünk. Használd egészséggel! :)
2020. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
2020. júl. 12. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!