Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telefonom van és...

Androidos telefonom van és mintával lehetett feloldani, de elfelejtettem. Utána kiadta hogy írjam be az e-mail címem és a jelszavam de azt írta ki hogy hibás pedig gépen működik mit csináljak?

Figyelt kérdés
szerintem lehet, hogy az a baj, hogy wifi kell hozzá, de nem tudom bekapcsolni, mert a telefon nem engedi..

2013. ápr. 13. 10:56
 1/5 Beviz Elek ***** válasza:
Hard reset vagy szoftver ùjrahùzàs. Attól függ milyen telód van
2013. ápr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
galaxy ace
2013. ápr. 13. 11:01
 3/5 golebre válasza:

Hello!

Nekem ez a probléma úgy oldódott meg, hogy Recovery Menüből rányomtam a Factory Settingsre leírom hogy hogy juthatsz be a Recovery Menübe.

1. Legyen az aksid legalább 40% on.

2. Kapcsold ki a telefont.

3. Nyomd meg a Volume Up + Home + Power gombot addig amég elő jön a Recovery Mode.

4. A Volume Up + Volume Down gombbal navigálva menj rá a Factory Settings-re. A Home ( középső gombbal) kiválasztod . Aztán a telefont újra indítok ha lefagy akkor vedd ki az aksi és be utána rendesen fog működni.

5. Remélem segítettem ;)

2013. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
3/3 , én megcsináltam, de ugyanúgy kéri hozzá ezeket a Google-fiókos dolgokat, mit kéne csinálnom ezek után?
2013. máj. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Helo!Nekem is ugyanez a problémám, de ha benyomom

Volume Up + Home + Power gombot , akkor valami ramdump mode jön be és ott nem lehet semmit navigálni.Mi lehet a baj?

(Remélem nem baj hogy ide írtam,de nem akartam emiatt egy külön kérdést indítani)

2014. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!