Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Asus...

Mi a véleményetek az Asus ZenFone Max M2 mobiltelefonról? Jobb mint a Samsungok (hasonló árkategóriában)?

Figyelt kérdés

#mobiltelefon #Asus ZenFone Max M2
2020. júl. 9. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Most is Asusról írok. Soha többet. Fogja magát, és random magától újraindul. Csak úgy.
2020. júl. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nekem Samsung S7 van. Ez nekem eddig a legeslegjobb telóm! (Apukám volt telcsije..)


Most e mellé keresek egy telcsit, ami olcsó (50-60 körül) és hasonlóképp jó! 😁

(Internetes simemnek, ami meg is osztja azt, és legalább 4000 mAh az aksija, de lehet 5000 is:)


Így vagy a Xiaomi, vagy még 1 Samsung jöhet szóba.. 🙂

2020. júl. 10. 01:07
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Samsung M30 nagy akkumulátora van azt hiszem 6000mAh az akkumulátora.motorola G8bol van aminek nagy akkumulátora van .
2020. júl. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én pontosan abban a helyzetben voltam mint Te, apukám volt S7-es telefonját használtam, de nekem nem volt kérdéses, hogy milyen márkájú telefonom lesz, csak az, hogy melyik típus, végül az S10+ mellett döntöttem, mert az S20 széria túlárazott
2020. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az Asus nem gyárt jó telefonokat, kifejezetten hitvány minőségűeket gyárt, nem érdemes őket megvenni, egyenesen undorító
2020. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!