Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen köcsög a Samsung?...

Miért ilyen köcsög a Samsung? Miért kell Exynos chip, amikor a Snapdragon fényévekkel jobb?

Figyelt kérdés
Borzalmasan melegszik az új S20 Ultrám. Ez vicc kategória. Egy félmilliós telefon, ami flagship az összes androidos mobil között, kényelmetlenül melegedik használat közben. Ez vér ciki! A 60 ezres Xiaomim nem melegedett ennyire Youtube meg játék közben... A Samsungot el kéne tiltani az Exynosok gyártásától.

2020. júl. 10. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom az Exynos olcsóbb a Samunak, de ugyanolyan áron tudja kínálni a telefont.
2020. júl. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal, az Apple 11 Pro-m is gci módon melegszik, sima zenelejátszás közben is. Végre egy kérdés, amiben a hulladék Samsungosok és a iPhoneosok egy platformra kerültek.
2020. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen,tudom, de sírok. Zenehallgatás közben felforrósodik a hátlap :D. De már zavaróan. Más is tapasztalt ilyet csúcsmobilnál? A középkatisoknál, amik eddig jártak nálam, még a legolcsóbbaknál sem tapasztaltam ilyet. És nem is voltak számottevően lassabbak az S20-nál.
2020. júl. 10. 22:26
 4/11 A kérdező kommentje:
A Samu UI-ja nagyon tetszik, meg szép gyors is minden. De a melegedés illúzióromboló :(.
2020. júl. 10. 22:29
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak nem tudod elképzelni, hogy mi a kénköves rák melegíti fel a chipsetet egy olyan viszonylag egyszerű feladatnál, mint a Youtube?
2020. júl. 10. 22:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem S9 van, de nem melegszik számottevően. Jó nyilván, full fekete a telefon és napon állva pik-pak felmelegszik ha használom, de ugyan már mondj egy telefont, ami a napon használva ne melegedne fel szinte azonnal fekete színben. Na ugye.

Ha nem napon melegszik, akkor az már picit fura. Nem mondanám, hogy az Exynos hibája, mert a kiállított S20 darabok sem melegszenek a MediaMarkt-ban pl. pedig azok pont hogy egész nap bekapcsolt kijelzővel mennek (igaz, zárt térben, napfény nem éri).

2020. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Talán valamelyik app bányászik a háttérben... Lehet, hogy érdemes lenne gyári visszaállítást csinálni.
2020. júl. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

S20 ugyan ez


első bekapcsolásnál a mentésből visszaállásnál le kellett raknom, mert égette a kezem, pedig klímás helységben csináltam

2020. júl. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Exynosos verzió nem, de Snapdragonos verzió minden Samsung telefonból van, S20 Ultrából is, csak az a baj, hogy a Samsung az igazi csúcsmodelljeit az európai piacra kizárólag Exynos-szal adja! Úgy tudom, hogy itthon Magyarországon az S10 Lite a legcsúcsabb olyan Samsung, amiben Snapdragon van!
2020. júl. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire melegszik, akkor valami gubesz van. nekem A50-em van, szinten Exynos-szal es sosem melegedik, csak ha sok app van a hatterben vagy megeroltetoen hasznalom.
2020. júl. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!