Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehetséges e bemérni egy...

Lehetséges e bemérni egy random telefont valamilyen linkel? És help.

Figyelt kérdés
Csak arra lennék kiváncsi hogy be lehet e mérni egy telefont a számáról vagy linkel meg stb. + kérdés lehetséges e valami olyan app, link stb. hogy két ember telefonon beszél én pl ott állok egyik mellett és megszakítom a hívást. Tapasztalatból és hozzáértésből írjatok kérlek!

#telefon #bemérés #Hívás blokkoló
2020. júl. 12. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ezt majd mind szépen elmondják neked az OKJ-s James Bond képzésen, ne legyél türelmetlen.
2020. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

van OKJ-s James Bond képzés???? Már jelentkezek is! :D


A renrdőrség "kérésére" tud a szolgáltató bemárni egy telefont - úgy ahogy. Lehet hogy adott esetben csak több100 méteres pontossággal tudják megcsinálni. Neked erre ha csak épp nem vagy nyomozó nem lesz lehetőséged sosem.


Két telefon közti hívást úgy tudod megszakítani ha beszerzel olyan eszközt ami blokkolja a mobil térerőt. De ezzel minden telefont lelősz nem csak azt a két embert akit te szeretnél. Ehhez egy külön eszköz kell, egy appal nem lehet megoldani.

2020. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Csak arra lennék kiváncsi hogy be lehet e mérni egy telefont a számáról vagy linkel"

Link alatt nem tudom mit értesz. Ha pl. a helymegosztás engedélyezte veled, akkor "be tudod mérni".

Ha ez nincs, akkor indokolt esetben (eltűnés, gyilkosság stb.) mobilszám alapján a rendőrség tud kérni adatokat a szolgáltatótól, google-től stb.


"lehetséges e valami olyan app, link stb. hogy két ember telefonon beszél én pl ott állok egyik mellett és megszakítom a hívást."

Ha az egyik fél engedélyezte számodra a telefon távolról vezérlését, akkor nincs akadálya.

Ha nem engedélyezte, akkor pl. a mobilhálózat zavarásával tudsz célt érni, persze ez sem éppen legális.


A lényeg: ezek bűncselekmények, egy nyilvános fórumon aligha fogsz ezekhez tippeket, segítséget kapni.

2020. júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egész hasznos válaszokat
2020. júl. 12. 18:34
 5/8 A kérdező kommentje:
És azt az eszközt ami blokkolja hol tudom megrendelni?
2020. júl. 12. 20:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehol, mivel bűncselekmény a használata.
2020. júl. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha egy egyetem alkalmaz ilyen eszközt egy előadóteremben, vagy egy cég a tárgyalóteremben arra kapnak engedélyt

de te ha ilyen blokkoló eszközt használ az illegális!

nem mennék bele, mert hosszú téma, de a frekvenciák használata komoly engedélyekhez, szerződésekhez kötött.

Még egy FM transzmitter használata is tilos.

2020. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ne légy naiv attol még hogy bűncselekmény biztos hogy rendelhető
2020. júl. 12. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!