Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet egy sérűlt kijelzőj...

Hogy lehet egy sérűlt kijelzőjű telefonról le menteni az adatokat?

Figyelt kérdés
Adott egy Huawei P10 lite bele esett a vizbe :D Be kapcsol és feketén világít csak.Már nem használom régóta de egy telefonszám fontos lenne róla
2020. júl. 13. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg gépre rádugni, és nyisd meg a HiSuite-t. Talán, ha jó helyen tapizod, akkor siekrül engedélyezni a fájlátvitelt, és akkor már le tudod szedni az adatokat.

Vagy, egy USB hub-os megoldás (külső kijelző, egér, billentyűzet) is működHET.

2020. júl. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam HiSuite-t de ugye engedélyezni kellene és kijelző meg offos :(
2020. júl. 13. 09:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor bekapcsolod, és nyomogatod a kijelzőt, rezeg a telefon? Mert ha igen, akkor a digitizer működik, így ha eltalálod a megfelelő helyet, akkor engedélyezni tudod a fájlátvitelt.
2020. júl. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem rezeg.De szerintem nem is müködik a kijelző mert nyomkodom egyfolytába és egyszer csak ki kapcsol a képernyö mert 15 másodpercre volt asszem még állitva hogy ki kapcsoljon.Ha meg jó lenne érzékelné hogy nyomom és akkor nem kapcsolna ki.Most próbáltam hogy a kijelzöt ki vetyteni a gépre de sajnos nem sikerült :( . Nem tudom mi tévő legyek
2020. júl. 13. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentés a Huawei Cloudba nem volt bekapcsolva?
2020. júl. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt csak tele volt már régebben és nem foglalkoztam vele és jo pár képet se mentett le se telefonszámokat.
2020. júl. 13. 13:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!