Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aqua megbízható webáruház?

Aqua megbízható webáruház?

Figyelt kérdés

Rengeteg kicsi és bizonytalan van.


Az Aqua ugye nem ilyen?

Nyilván nincs akkora mint a Media Markt de nem is kicsi,ugye?


Okostelefont vennék ott online.



2020. júl. 14. 12:21
 1/3 anonim ***** válasza:

A nagyok általában rendben vannak (220volt.hu, bluechip.hu, aqua.hu, és még egy páran). Az áraik nincsenek elrugaszkodva a valóságtól, általában gyorsan megvan, amit rendel az ember, Újpest határában van egy központi raktáruk, a mellette lévő Aqua Express átadási ponton (üzletnek nem nevezném) lehet a leggyorsabban hozzájutni a termékekhez.


A kics-nagy dolgot nem értem. Lehet hogy a MM. sok nagy üzletet tart fenn, de bőven elképzelhető, hogy számtech cuccokat nézve egy ilyen Aqua vagy hasonló cég többet forgalmaz egy év alatt.

2020. júl. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent rendeltünk már onnan. Rendelés utáni második munkanapon mindig ki is hozták. Nem volt köztük nem működő termék. Ha házhozszállítást választasz, érkezés előtt kb. 10 perccel telefonálnak. Szerintem teljes mértékben megbízható. Mindenképp ajánlom!
2020. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rendben van, és egyébként van egy csomó fizikai boltjuk, ami előny a sufni webshopokhoz képest. Én mondjuk még csak egyszer vásároltam ott, boltba rendeltem be ramot, gyorsak voltak és minden rendben volt.
2020. júl. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!