Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik típusú Iphone - t...

Melyik típusú Iphone - t ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nem vol még Iphone-om. Eddig nem is szerettem volna, de most úgy döntöttem veszek egyet magamnak. Melyik típust ajánlanátok? Illetve megéri Iphone-t venni vagy maradjak az androidnál?

2020. júl. 14. 15:21
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
63%

Melyik pontnál vesztem el iTunes gyűlölő?

Kezdjük az elejéről... Mert már te vesztél el a legelején!

Belém álltál az iTunes-OS problémáddal, hogy te cáfolod amit írok, mert nem kell és te 3 éve nem használod és ezek szerint nem csak telefonálásra használod a telefonodat...amit a kutya nem kérdezett tőled!

Ettől függetlenül a kérdező elképzelhető fogja használni, ha IOS rendszert szeretne használni,feltéve ha figyelembe nem veszi, hogy te már 3 teljes éve nem használtad!(És tudjuk... meg fog szünni)

Szerintem használható program az iTunes de sokak szerint kevésbé... Ez alapján nem az iPhonokat minősítem, mert nagyon minőségi, stabil készülékek és teljesen megértem ha valaki androidról nyergel át IOS-re.

2020. júl. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
18%
Android utan kenyelmetlen lesz, es utalni fogod. De legalabb egy eletre megtanulod, hogy Apple termeket ne vegyel. Persze arra is van 5-10% esely, hogy neked pont bejon, akkor viszont rengeteg penzbe fog kerulni amig mindent lecserelsz otthon almasra.
2020. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
En mindent icloudra mentek
2020. júl. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!