Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy működnek az iPhone-okon...

Hogy működnek az iPhone-okon az offline zene a cloudból típusú alkalmazások? A cloud nem online?

Figyelt kérdés

Az Apple store-ban láttam ezeket az offline alkalmazásokat zene stremeléshez, hogy a tárhelyet nem zavarná mert a zenét a cloudról szedné le...

Új vagyok az apple világában úgyhogy egy kicsit meg vagyok zavarodva... ez hogyan is van? Cloud lényege pont az lenne hogy online... akkor hogyan is tudnék zenét hallgani offline a cloudból?

Vagy a cloud offline is elérhető az iPhone-okon?


Légyszi segítsetek!


És ha már segítetek, akkor melyik a legjobb Cloud+offline zene alkalmazás, mit ajánlotok?



2016. dec. 27. 18:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Apple music. Aprópénz az előfizetés, ha van neted streamelsz, így nem foglal a zene helyet, de le is tölthet és a zenéket offline hallgatáshoz.
2016. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!