Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az mit jelenthet hogy a...

Az mit jelenthet hogy a telefon gyorsabban merül,de gyorsabban is tölt mint a megszokott?

Figyelt kérdés

2 és fél éves. LG K10. Másodjára fordul elő ilyen,tavaly volt még,talán ugyanúgy nyáron,de az 1 nap után megoldódott magától,nem tudom hogyan,de azóta nem jelentkezett,idáig.


Normál esetben nagyon jól bírja,pl ha Twitch adás ment,15 percenként merült 1%-ot. Most pedig ha bármit csinálok rajta 5 percenként megy 1-et.(nem fut egyébként semmi a háttérben)

Viszont használat nélkül ugyanolyan mint volt,5 óra alatt nem merült semmit,mikor felkeltem ugyanannyin volt mint mikor lefeküdtem.


És igen,a másik az a szokottnál gyorsabb töltődés. Ezek egy okos telefon életének velejárói? Mert amúgy,sosem csináltam olyat,hogy éjszakára ott hagytam a töltőn,vagy hogy kint a 40 fokban annyit használtam,hogy felrobbanjon.


2020. júl. 15. 12:13
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Oh és még valami,tegnap volt egy olyan "bug",hogy nem írta ki hogy mi mennyit használ,hanem azt írta,hogy "az akkumulátor használati adatok nem elérhetők" Újraindítás után újra mutatta. De kb azóta van ez a gyors merülés. Nem tudom van-e köze hozzá
2020. júl. 15. 12:15
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Haldoklik az akksi, arra tippelek. A jelenségből, és a 2,5 éves korból következtetve.
2020. júl. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

hát a 2,5 év elég fiatal még, de nincs kizárva szerintem sem hogy az akksinak annyi.

Elég tipikus hibajelenség ez...

2020. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ehh,kár. Pedig ennyi idő tényleg nem annyira sok :/
2020. júl. 15. 12:53
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

csináld meg azt, hogy párszor feltöltöd teljesen, aztán nullára - kikapcsolásig - lemeríted 2x - 3x. hátha ettől kalibrálódik és tudja a telefon, hogy pontosan mennyi %-ot mutasson.

de a rossz akksin ez sem segít.

2020. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Azt mondják még,hogy 100-ig feltölteni sem tesz jót neki én meg sokszor addig nyomtam fel,szóval ez már valszeg rossz.


Már eljutott addig,hogy ha töltőn van,de megy közben Yt vagy twitch,nem is töltődik hanem ugyanúgy megy le

2020. júl. 15. 13:08
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor behalt az akksi, kár ezen tovább agyalni. Nézd meg, hogy nem lehet-e normális áron új akksit venni bele, mert akkor bírhatja még egy ideig, ha nem szeretnél telefont cserélni.
2020. júl. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Meghalt az akksi.


"hát a 2,5 év elég fiatal még"

Valóban az, de rossz töltési szokásokkal (0-100-0 ciklusok) 1 év alatt kipurcan az akksi. Volt barátnőm így nyírta ki a telefonját.

2020. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ez mindig kérdés, hogy meddig töltsük, merítsük az akksit. Abból sincs gond, ha teljesen feltöltöd, mivel folyamatosan merítés alatt van. Akkor gáz, ha feltöltöd fullra, kikapcsolod és elrakod hetekre, hónapokra. Na az nem tesz jót neki.
2020. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Morzsi007 ***** válasza:
100%
Ja, és szerintem is akkut cseréld ki, 2.5 év alatt elhasználódhat.
2020. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!