Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert kuld el a telefon...

Miert kuld el a telefon gyorsabban dolgokat Mobilnetrol mint Wifirol?

Figyelt kérdés

Diginet 100Mbs Routerrol megy

Mobilnet telekom 500mb-s havonta megujulo internetcsomag 4G

Tudom,hogy az 500mb nem a sebesseget jelenti,mielott valaki ezt irna:D


2018. ápr. 11. 16:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem,hogy pl Viberen van,hogy Wifivel percekig jelzi,hogy kuldi de semmi(pl egy kepet) aztan megszakitom a kuldest,atvaltok mobilnetre,megprobalom ujra es egybol elkuldi
2018. ápr. 11. 16:07
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg 4G-én gyorsabb a feltöltés..Nekem Telenornál 30megával nyomja fel
2018. ápr. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A speedtest szerint 65mbpsel toltok fel Wifirol ,mobilnetrol 37korul...

Meg nem is az a baj ,hogy lassu,hanem hogy szerintem,ha nem szakitom meg a feltoltest,es nem kezdem ujra mobilnetrol akkor fel se tolti,,,,azert annyival csak nem lenne lassabb a Wifi ,hogy percekig nemtud feltolteni egy kepet,de mobilnetrol azonnal fentvan...

2018. ápr. 11. 16:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Viber nekem is ezt csinálja..szerintem ez a program hibájaa..de hogy miért azt nem tudom
2018. ápr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!