Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek hogy ne laggoljon...

Mit tegyek hogy ne laggoljon a telefonom?

Figyelt kérdés
Van elég ramom nem fut sokminden a háttérben és középkategóriás telefonról van szó.Arra gondolok hogy felugrik egy chat fej és beszaggat játékokat sem bírja.
2020. júl. 17. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

A Messenger chat fejei nálam is akadnak az egyik frissítés óta.

(P20 Pro) Sajnos ezekkel nem tudsz mit kezdeni, próbálj meg egy gyári visszaállítást, talán ideig-óráig orvosolja a problémád.

2020. júl. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Kapcsold ki a chat fejeket.
2020. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Csere. Középkategóriás telefonok 2 év után elavultak, a csúcskategória is nagyon max 3 évig működik jól. Utána kuka.
2020. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a chat fejeknél van probléma, akkor azt ne használd. Mostanában többen panaszkodnak erre a messengernél.
2020. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De nem csak a cset fejeknél van probléma hanem ha mondjuk játszani akarok azt sem bírja 2 hónapig nem használtam a telefont ag elött ilyen probléma nem volt.
2020. júl. 17. 11:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Néha a sima tárhely hiánya is lassíthatja a telefonod. Ezeket tedd (sorrendben):

-Ellenőrizd le a tárhelyedet. Ha a 80%-a legalább használt, akkor már lassulni fog.

A játékokban kapcsold ki a "lassító beállításokat" (pl.: animáció, árnyékolás, stb.)

-Ha van, TÖRÖLD LE a "telefontisztítókat" (pl.: Clean Master). A háttérben észrevehetetlenül eszik a RAM-ot. KIVÉVE A GYÁRI TISZTÍTÓKAT. (pl.: Xiaomi nál)

Remélem segítettem. :-)

2020. júl. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi lehagytam hogy kocka szar vagyok és úgyis tanácstalan de köszönöm utolsó (ezek majdnem alap dolgok valakinek biztos segítettél) 😉
2020. júl. 20. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!