Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S10 vagy P30 pro?

Samsung S10 vagy P30 pro?

Figyelt kérdés
Melyiket érdemes megvenni? S10+ ról láttam véleményeket,de engem a sima s10 érdekelne. Samsung vagy Huawei?

2020. júl. 17. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából hasonló a két telefon, S10 annyival jobb hogy 8GB RAM van benne ami nagyon időtálló telefonná teszi.

Minden másban hasonló nagyon a telefon, bár hozzá kell tenni hogy drágább is valamelyest az utóbbi.

Illetve méretbeli különbség is van, azért a P30 Pro jóval nagyobb tőle.

Egyikkel sem nyúlsz mellé, de én az S10-t venném inkább.

2020. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
S10 kamerája mennyivel gyengébb? Mindenhol csak s10+-al vetik össze... sokra nem megyek ezekkel a tesztvideokkal.
2020. júl. 17. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmivel, sőt van olyan szempont ahol jobb is mint például a videókészítés, a színhűség.

A Huawei marketingben erős inkább, persze jó a P30Pro kamerája de az nem azt jelenti hogy a konkurencia rosszabbul állna sőt...

2020. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja és ezt az oldalt a figyelmedbe ajánlom:

[link]

Ennél objektívabb nem igen van.

2020. júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy az S10+ -t fogják a p30 pro ellen állítani.. sima s10-nek sima p30 az ellenfele. Igazából videózásban s10 veri a p30 pro-t is. És előlapi kamerában is!
2020. júl. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!