Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy keressek ezekre rá?...

Hogy keressek ezekre rá? (kamutelefon és ruha alá rejthető hasitasi)

Figyelt kérdés

Kétes környékre kell menjek rendszeresen, ahol vannak, akik gyakran érdeklődnek az idő iránt, ha értitek. Hallottam, hogy lehet olyan telefon replikát venni, ami külsőre telefinnak néz ki, de használhatatlan, nem lehet vele telefonálni. Külön erre a célra van, hogyha ilyen emberek megszólítanak, elővedd, és azt lopják el. (nem tudom, hogy az időt mutatja-e amúgy)



A másik olyan, mint egy hasitasi, de annál jóval vékonyabb, a póló alá betehető, a teshez csatolható, a póló eltakarja. Telefon és lakáskulcs belefér. Hogy keressek rá ezekre angolul az aliexpressen? Ilyeneket akarnék venni. :)



2020. júl. 18. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyenre gondolsz?

2020. júl. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy akár ez

2020. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi! Igen. De a hasitasit még nem találtam meg. valaki segítene ebben, légyszi?


Megy a zöld :)

2020. júl. 19. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:

"De a hasitasit még nem találtam meg. "

Övtáska néven találod.

2020. júl. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi az. De én a ruhaalá rejthetőről beszélek. Nincs valami neve. Ez a szupervékony, cipzáros. Vagy keressek rá a hide igével és az övtáska szóval angolul? Biztos van valami neve.
2020. júl. 29. 16:31
 6/7 anonim ***** válasza:
2020. júl. 30. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ilyesmit keresek, csak nem ilyet, hanem ami póló alá rejthető, vékonyabb. Mindegy, már legalább el tudok indulni, ment a zöld. :)
2020. júl. 31. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!