Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vannak olyan emberek...

Miért vannak olyan emberek akik megveszi Galaxy A71et? Amikor ott van sima is P30 majdnem egy árban vannak

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert a Samsung az Samsung a P30 meg egy kincsa csoda. Én is vettem 100 ezres Xiaomit, Hüvelyt, tök jó volt addig a fél évig ameddig működtek. Szóval soha többet. Inkább kifizetek a felárat egy hasonló Samsungra, vagy veszek gyengébbet, de én telefont másfél két évre veszek nem pár hónapra.
2020. júl. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Mert laikusok! Valaki megveszi a fiatot pedig lehet, hogy a mazda ugyanennyiért sokkal többet nyújt neked az árért cserébe.. jónak látják az a71-et, mert a telenor megmutatta nekik, hogy 0 Ft-ért elvihetik és csak a tarifát kell fizetniük.
2020. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Más a még drágább új típusú Iphonet is megveszi úgy, hogy ki sem használja a funkcióit. Szelfizgetni, a Zinstára posztolni, chatelni, zenét hallgatni, internetezni, naptárba dolgokat beírni tökéletesen elég lenne más márka vagy egy régebbi Alma modell is, mégse azt veszik.

Aki megteheti, válasszon, amit akar, az ő pénztárcája.

2020. júl. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Miért ne vennék meg? Talán jobb a Huawei? Egy csomó döntő apróság lehet, ami neked nem számít. Amúgy itt egy összehasonlítás.

[link]

2020. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Végülis nem sók különbség van p30 csak annyival jobb erősebb hardver
2020. júl. 20. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Isten ments Huawei nem kell amíg van más alternatíva amin biztos futnak Google szolgáltatás.
2020. júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
okostelefon a Google szolgáltatásai nélkül? Ne nevettess. Na ezért nem vesznek húavejt.
2020. júl. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Annak idején voltak a csak kínai piacra szánt mobilok, amiken egy deka google cucc nem volt. Azokat is vették itthon, még úgy is, hogy némelyken induláskor kínai nyelv fogadta a felhasználót.


A mostanra már szolgáltatóknál is kapható Xiaomi mobilok is úgy kezdték itthon, hogy google cuccok nélküli kínai piacra szánt mobilokat vettek a felhasználók közvetlenül kínából, mivel más változatuk nem is igen volt elérhető (esetleg később más külföldi országokból). Több felhasználó is örömmel és nyugodtan használta őket google cuccok nélkül is. És hova jutott a márka? Már direkt az EU -s piacra is gyártanak...


Ha egy ideje nem kaphat (hivatalosan) google cuccokat a Huawei, akkor az ki fog halni az EU -s piacon? Ettől még nem. Ha a TSMC már nem látja el a Huawei -t, akkor már esélyesebb, de lehet, hogy arra is találnak kiskaput, ahogy van a GMS -re is...

2020. júl. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4 és fél évig használtam Huawei-t, nagyon elégedett voltam vele, tökéletes! Márkától független Androidos vagyok, így fél éve Samsung Galaxy A70-et vettem, mert specifikációk alapján összeségében az tűnt akkor a legjobb telefonnak a pénzemért - mit mondjak, szoftveresen nagy csalódás, közel sem olyan egyszerű, mint a Huawei volt, utólag már párszor meg is bántam!

Sokan csak vagy a márkára, vagy pedig a jobb speckókra mennek, amikor Samsungot vesznek inkább, mert bizony 100 ezer Ft fölött már egyenetlen a különbség a Samsung és a kínai márkák telefonjai közt! Saját példámból tanulva előbb ki kell tapasztalni egy adott kezelőfelületet, mielőtt döntene az ember! Huawei-ből a P30-as és Mate 20-as széria még abszolút nem elavultak, és azokon még vannak Google-szolgáltatások, így mindenképp megérik, de azoknál se újabb, se régebbi modelleket nem! Persze a sima P30-hoz az akksija miatt nem árt powerbankot is venni, kamerában viszont abszolút a legjobb!

Képek alapján hasonlóan egyszerűnek tűnik a Xiaomi kezelőfelülete is, csak jókat olvasok a márkáról, ár-érték arányban pedig abszolút verhetetlen, tehát következő telefonnak meg majd azt próbálnám ki, de mostani tapasztalatomból nem hinném, hogy telefonból valaha is vennék mégegyszer Samsungot, ha másban jó is, de szoftveresen nem vállt be!

2020. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert a Samsung ismertebb márka. Nagyobb a bizalom a termékei iránt.


Van olyan ismerősöm, aki 20 éve Samsungot használ. 2-3 évente, mikor már kezd vészesen tönkremenni vesz egy erős középkategóriásat. Azon kívül, hogy csörög és felveszi teljesen sötét hozzá, mégis boldog és elégedett velük.

2020. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!