Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A SIM kártyámat miért nem...

A SIM kártyámat miért nem ismerik fel a telefonok?

Figyelt kérdés

Évek óta működött rendesen a régi telefonomban (Nokia nyomógombos), majd átraktam egy másikba (ilike x1) fényképezni, ahol szintén működött, aztán vissza tettem újra a régibe, ahol már nem működött és ettől kezdve a másikban sem.

Megsérülhetett a SIM érintkező felülete?

Hogyan lehetne jobb belátásra téríteni?



2020. júl. 21. 04:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A szolgáltató ingyen cseréli a simet.
2020. júl. 21. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, domino csomagost is (Telekom)?
2020. júl. 21. 04:18
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában kellett ádat egyeztetni. Megvolt?
2020. júl. 21. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Meg, április-május környékén.
2020. júl. 21. 06:26
 5/16 A kérdező kommentje:
Még valami... amikor visszaraktam a nyomógombos Nokiába, észre sem vettem, hogy valami nem stimmel, mert felajánlotta a dátum + idő aktualizálását, bár némi gyanút keltett bennem az, hogy miért nem kérte a PIN kódot belépéskor? Tudtam egy rakás fölösleges emailt is kitörölni például. Aztán a netbank belépéshez nem kaptam meg az SMS kódot és gyanút fogtam.
2020. júl. 21. 06:41
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Cseréltesd ki a kártyát és jó lesz
2020. júl. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a Nokia érintkezőjével lehet gond. Tisztítás esetleg segít.
2020. júl. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

A Nokiába nagy méretben megy bele a SIM, én meg leszéleztem kicsire, hogy ilikébe belemenjen. Emiatt kicsit lötyögős lett a kontakt most eleve, de az a baj, hogy ilikében sem funkcionál. Most momentán abban van benne, érzékeli is hogy a rekeszben kártya van, kéri a PIN kódot, megadom, nem tudom enterezni (gondolom, a zőld-kis kártyaikonra kattitva kellene közvetlen a négy pont vagyis a kód felett ?). Alul azt írja szürke alapon fehérrel, hogy 'Biztonsági üzemmód'.

Na jó, kicserélik a zsugát és miden oké lesz, de a számom az marad a régi? Úgy szeretném!

2020. júl. 21. 09:46
 9/16 A kérdező kommentje:

Közben találtam egy online megoldást:

490 Forintért házhoz szállítással új kártya megrendelése számhordozással, minden online!

Felmerül a kérdés: ilyenkor a régi kártyán lévő pánzösszeg is átvivődik, tehát megmarad és felhasználható?

2020. júl. 21. 10:11
 10/16 Wadmalac ***** válasza:
100%

"ilyenkor a régi kártyán lévő pánzösszeg is átvivődik, tehát megmarad és felhasználható?"

Az a telefonszámhoz tartozik, nem a kártyához.

Feltéve, hogy nem váltasz szolgáltatót. Mert akkor köszönik szépen.

Az gondolom érthető, hogy mondjuk T-mobilon feltöltött pénzedet nem beszélheted le a Diginél.

2020. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!