Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A SIM kártyámat miért nem...

A SIM kártyámat miért nem ismerik fel a telefonok?

Figyelt kérdés

Évek óta működött rendesen a régi telefonomban (Nokia nyomógombos), majd átraktam egy másikba (ilike x1) fényképezni, ahol szintén működött, aztán vissza tettem újra a régibe, ahol már nem működött és ettől kezdve a másikban sem.

Megsérülhetett a SIM érintkező felülete?

Hogyan lehetne jobb belátásra téríteni?



2020. júl. 21. 04:04
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen, ettől tartottam maximálisan!

Marad a kártyacsere a Telekomnál, legalább is amíg le nem telefonálom róla a lét.

Hacsak le nem tudom kérdezni valamilyen módon a hibás kártyán lévő összeget? Lehetséges ez?

Ugye 500 Ft alatt jön a figyelmeztetés, amennyiben ehhez közeli összeg lenne, inkább hagynám veszni és maradnék az online intézhető számátvitelnél új szolgáltatóhoz...

2020. júl. 21. 11:44
 12/16 Wadmalac ***** válasza:

"Hacsak le nem tudom kérdezni valamilyen módon a hibás kártyán lévő összeget? Lehetséges ez?"

Nem, csak a telefonszámról tudod, illetve ha van telekomos regisztrációd a honlapjukon, akkor ott.


De most mindenképpen akarsz szolgáltatót váltani, vagy csak a rossz kártya miatt van ilyen B-terved?

Én bemennék a helyedben a T-komhoz, megkérdezni, hogy mi legyen.

Ha a kártya kicserélésére valami viszonylag magas összeget mondanak, még ott is mondhatod, hogy akkor annál jobban megéri neked ez a fent leírt szolgáltatóváltás.

Ha a kuncsaftvesztés lehetősége áll fenn, néha belemennek alkudozásba.


Amúgy nem tudom, változtak-e a dolgok ,de régebben számhordozás csak előfizetésre létezett, feltöltőre nem.

2020. júl. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Legelső szempont, maradjon a szám mindenképp.

Azt akarom elkerülni, hogy személyesen be kelljen mennem. Ez, hogy online tudom intézni a számhordozást, késztet a szolgáltató váltásra, semmi egyéb.

Biztosan lehet kártyásról is szolgáltatót váltani, már elindítottam. Augusztus 7.-én váltanak, addig adtak egy átmeneti számot.

Egyébként a Telenor, ahová átváltok. 490 Forintért Hello kártya net nélküli, mival a gombos Nokiába rakom majd vissza.

2020. júl. 21. 15:20
 14/16 A kérdező kommentje:

12/ Wadmalac:

"Ha a kártya kicserélésére valami viszonylag magas összeget mondanak"

1/ zoligyerek:

"A szolgáltató ingyen cseréli a simet."


...és ez így is van, ezt megerősítették a Telekomnál email-ben, be kell azonban menni érte az üzletbe, mert online náluk nem megy

2020. júl. 21. 20:14
 15/16 A kérdező kommentje:

Még egy infó:

A kártyán lévő pénzt nem nyelik le számhordozáskor, a honlapon lehet visszaigényelni avagy személyesen az üzletükben (Telekom).

Csak bankszámlára utalnak, készpénzben nem lehet visszakapni!

2020. júl. 22. 16:45
 16/16 Wadmalac ***** válasza:

Pozitív változások.

tényleg jó, ha megtudják többen is. Mert reklámban ilyen adatot nem találsz.

2020. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!