Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi telefonnál előfordulhat...

Xiaomi telefonnál előfordulhat, hogy az ébresztő elmarad?

Figyelt kérdés

Évek óta sosem tapasztaltam, hogy elaludtam volna ébresztőt, de mostanában néhányszor úgy kelek fel hogy korábban állítottam ébresztőt, és nem ébredtem fel rá.

Alapból elfogadtam volna, hogy csak átaludtam, de furcsa hogy a család se jelezte, hogy hallotta volna, és édesanyám mondta (akinek ugyan ilyen telefonja van), hogy három perccel az ébresztője után kelt, és amikor a telefonjához nyúlt, akkor kezdett ébreszteni.

Előfordulhat, hogy nem ébresztett? A készülékben, vagy a rendszerben lehet probléma?

Xiaomi redmi 4x (ha esetleg számít)



2020. júl. 23. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Természetesen előfordulhat.

Valószínűleg az óra alkalmazással történt valami.

Próbáld törölni az alkalmazás adatait a beállítások/alkalmazásokon belül.

Ha nem segít, akkor tölts le egy másik ébresztő alkalmazást.

2020. júl. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

még iPhoneonon is előfordul... múltkor nem ébresztett valamiért.

meg kb 10 éve is egyszer elaludtam miatta :D

egy újraindítás megoldotta.


be szoktam állítani másik ébresztőt is - másik eszközön hogy biztosan ne aludjak el.

2020. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfordul bármin nyugi nem kell pánikolni:3
2020. júl. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!