Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik ez a telefon...

Miért nem működik ez a telefonomban?

Figyelt kérdés

Amikor bedugom a fülhallgatót rendesen szól,de ha fordítok egyet jack dugón már nem érzékeli a telefon,viszont ha megint megmozdítom újra jó.


Először nyilván azt hittem hogy a fülhallgató a rossz,de kipróbáltam 3 másik telefonban is és ott működött hibátlanul.

(plusz azokban a telefonokban sokkal nehezebb is volt fordítani mivel azok valamiert sokkal szorosabban fogták)

és kihagytam hogy régen ugyanez a telefon ugyanezzel a fülhallgatóval működött teljesen jól.


Miért van ez és hogyan lehetne megjavítani?

Köszönöm!



2020. júl. 23. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
aljzatot kell cserélni.
2020. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Elképzelhető, hogy valamilyen kosz került az aljzatba. Próbáld meg óvatosan kipucolni.


Ha nem segít, akkor a szétszedés elkerülhetetlen. Ha nem tudod, akkor inkább bízd szakemberhez, mert egy hozzá nemértő kéz még nagyobb károkat tud okozni.

Legrosszabb esetben cserélni kell az aljzatot.

2020. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

takarítsd ki a csatlakozót!

fa fogpiszkálóval kotord át többször!

rengeteg szöszt fog kiszedni belőle.

ha ezek után sem jó akkor szerviz

2020. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kitisztítottam és már működik!
2020. júl. 24. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!