Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok 2020-ban 50 ezer alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Tervben van, hogy új telefont veszek, csak nem tudom még, hogy milyet. Szeretnék valami olcsó de mégis gyors telefont. Jack csatlakozó mindenképp kell bele, tárhely legyen benne sok, viszonylag szép képeket készít, selfie kam legyen benne ugye. Átlagos felhasználásra kéne. Sok pénzt nem akarok költeni telefonra, mert laptopot is szeretnék majd venni később. Bármilyen márkát mondhattok ami nektek is bevált. Ja és ha lehet, akkor jó lenne ha nem lenne benne olyan nem is tudom mi a neve, iphoneon is volt mikor balra lapoztam és akkor volt ott a kereső sűv, alkalmzás ajánló oldalka, vagy mint a bixbye a samsungnál. Nézegettem és ráakadtam a Huawei Y6 2019-re ami nekem tökéletesen megfelelne, sőt azon nincs ez a felesleges oldal amit mondtam előbb. Egyszerű, huaweit régebben is szerettem. Szerintetek megéri, sok jó véleményt láttam róla és mostaniak is voltak. De ettől független ajánlhattok mást is. :) előre is köszi



2020. júl. 25. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Xiaomi
2020. júl. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

[link]


Ez sokkal jobb hosszabb távra (értsd: minimum 1-2 év). És a processzor is megbízhatóbb, erősebb, jobb benne.

2020. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszii és ebben nincs az a "felesleges oldal?" nem ismerem a xiaomikat mégg kezemben sem volt :D
2020. júl. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!