Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töröltem minden partítciót a...

Powerkee kérdése:

Töröltem minden partítciót a tabletemről, és nem kapcsol be. Mit tegyek? (Lenovo E7 TB-7104F)

Figyelt kérdés

Fastboot-ban minden partítciót töröltem, annak reményében, hogy nem lesz TWRP a tabletemen, és már minden partítciót töröltem, és a fastboot módot se hozza be. A gépemre percenként csatlakozik majd lecsatlakozik, nem tudom felflashelni a szoftvert. Mit tegyek, van megoldás, hogy ne vigyem szervízbe?

(Lenovo E7 TB-7104F, MediaTek MT8167D, 1GB RAM, 8GB ROM)



2020. júl. 26. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs,ezt elqrtad. már csak szervíz tudja esetleg javítani.
2020. júl. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenféle tudás nélkül nagy hülyeség volt neki állni. Az eredeti recoveryt kellett volna csak recovery particióra flashelni, vagy teljes gyári fastboot romot rakni rá, mert az vissza flashelte volna a gyári recoveryt.
2020. júl. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondolom akkor ez garanciavesztett... :,D
2020. júl. 26. 13:14
 4/6 A kérdező kommentje:
Állandóan Orange Statet írt a TWRP és én már bepöccentem és fastbootban minden partítciót töröltem...
2020. júl. 26. 13:15
 5/6 Szervizmérnök úr ***** válasza:
33%

Szerintem a "remove TWRP" keresésre ilyen eljárást nem találhattál, hanem csak saját kitaláció lehet. De ilyen hülyeségeket honnan találnak ki egyesek, ezt nem értem.

Meg ilyen ocsmány szavakat: "felflashelni".

Ezért a szörnyszülött szóért már eleve megérdemled, amit kaptál. Hányinger egyszerűen.

2020. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már rákerestem, de nem tudtam belépni a TWRPbe mert Orange State volt... Csak olyan tutorialt láttam/találtam ami csak twrpn belűl volt. Bocsi, de Apple fan voltam, és átálltam, gondoltam segít ha fogom és leformázom a recovery partot. Na így jártam, mehet neki egy alaplapcsere (szerintem)
2020. júl. 26. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!