Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Be tudom ezt kamuzni a szerviz...

Be tudom ezt kamuzni a szerviznél hogy garanciára cseréljék ki a rendszert?

Figyelt kérdés
Futottam és kicsúszott a zsebemből majd szépen betört a képernyő. 30 ezerért megcsinálják de valószínü hogy a renszert is meg kell csinálni ami rengeteg. Mi van ha a szervizbe simán azt mondom miután cserélték a képernyőt hogy egyszer csak elment minden?

2020. júl. 28. 07:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

"a renszert is meg kell csinálni ami rengeteg."

Ja, vagy 20-percig is eltarthat a telepítés.

Az alaplap is sérülhetet, szerintem azt mondák.

Így a kettő együtt már gazdasági totálkár.

2020. júl. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Mit gunyolódsz?


Azt mondták sokba fog kerülni, fogd fel, nem hülyéskedem.

2020. júl. 28. 09:09
 13/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A probléma, hogy képtelen voltál érthetően átadni, amit mondtak.

Szerintem is arról lehetett szó, hogy a kijelző hibája, zárlata miatt esetleg sérülhet az alaplap is (vagy az esés miatt), de az csak akkor derül ki, amikor az új kijelzőt rápróbálják.

Noha ennek esélye aránylag kisebb, de biztos, ami biztos, megemlítették ezt is, hogy ne utólag akadékoskodj esetleg.

2020. júl. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Hogy érthetőbb legyen: amiről te beszélsz (rendszer) az csak a szoftver, ami az alaplapon van, így vezetted félre a válaszadókat.
2020. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Pff ez így nagyon necc. Mennyibe kerül a rendszer vagy minek a díja kb? Galaxy A50
2020. júl. 28. 09:27
 16/22 anonim ***** válasza:
"valószínü hogy a renszert is meg kell csinálni" Nem kell megcsinálni, betörött a képernyő és ennyi a történet, kicserélik is működni fog. Azzal nem tudunk kezdeni mi semmit, hogy te hallottál valamit, amit nem jegyeztél meg pontosan, de mondod, hogy sokba fog kerülni. Amúgy ha nem megbízható szervízbe vitted, ne vesd el azt a gondolatot se, hogy át akarnak baxni.
2020. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Nem szervizben voltam, Media Marktban a pultosokat kérdeztem, többen voltak és mondták mikor utánanéztek hogy kb 70.000 lenne a rensszerrel együtt ha az is kakukk
2020. júl. 28. 09:32
 18/22 anonim ***** válasza:
Magyarorszagon nem szokás árajánlatot adni szervizelésre? Nálunk átadod a készüléket, megnézik és elmondják mi a hiba és mennyibe kerül a javítása. Kéred, vagy sem. Ha nem, akkor 20 euro alapdíj és mehetsz. Ennyi.
2020. júl. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Alex Fly ***** válasza:
Hogy a kérdésedre válaszoljak: nem tudod átvágni a szervizt. Egyrészt a kijelzőcsere dokumentálva van, másrészt ha az eséstől sérült az alaplap, annak is van nyoma. És mivel a földhözvágás nem tartozik a rendeltetésszerű használatba, így evidens, hogy a készüléked gyaranciája már csak múlt időben értendő.
2020. júl. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Media Marktban a pultosokat kérdeztem"

ennyi erővel a mekiben is kérdezhetted volna a pultosokat... kb annyit értenek hozzá.

vidd el szervizbe ahol tudják is mit beszélnek.

és mondd meg nekik, hogy ne javítsák meg ha a kijelzőcsere nem oldja meg a problémát.

mondjuk bevizsgálási díjat ki kell majd fizetni.

2020. júl. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!