Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?...

Mi baja lehet a telefonomnak? Ezt megtudják még csinálni szervíznél?

Figyelt kérdés
samsung galaxy az 2017 telefonomat ma reggel 5% találtam. gondoltam felhúzom toltore. mikor feldugtam nem érzékelte érzékelte töltést. kipróbáltam kb. 3 konektornal de mindnek ugyan az volt. ( kikapcsolt állapotban se mukodotta töltés !) így hat feldugtam és hagytam abban reménykedve hogy lehet idő kell neki meg érzékeli. 2 perc sem telt el de hallom h zúg a telefonom. veszjelzo táblát mutatott amiben egy homero volt ami arra utalt h tulmelegedett a telefon vagy aksija nem tudom... lehuztam a toltorol , toltot is kihuztam. a telefon töltő részének esett szagú és a töltenek a bedugojanal is. az adapternek semmi baja! ha később veszem észre szó lehet arról hogy felrobban a keszulek?? ezek után mertem bekapcsolni a telefont...be is kapcsolt.minden jól működött rajta. ebből gondolom h az akkumlator nem sérült. van rajta garancia. szerintetek ha beviszik ahol vettem megtudják csinálni ingyen? vagy az már kuka az a telefon? fontos hogy elofizeteses!!!
2017. aug. 21. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze miért ne tudnák de lehet hogy te is otthon megtudod lehet tönkre ment az aksi vagy a töltő IC lehet hogy maga a csatlakozó a lapon!
2017. aug. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha garis, akkor ilyen esetben leadod javításra, a többi nem rajtad múlik.
2017. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mondod hogy egy 2017-es telefon már szar?
2017. aug. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gyári hibás volt ezek szerint.
2017. aug. 23. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!