Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális 2 hónap után a...

Normális 2 hónap után a 99%-os akksi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 2 hónapja kaptam egy iPhone 11 Pro Maxot, és azóta 99%-os az akksi kapacitása. Ez normális? YouTube videókat szoktam nézni, de nem sokat, illetve nagyon vigyázok rá. Este nem töltöm, illetve két naponta, mert simán bírja. Általában 10%-tól töltöm 98% körülig. Ezzel lenne probléma vagy normális? Ez az első iPhoneom és nem vagyok tisztában ezzel. Köszönöm a válaszokat :)

2020. júl. 28. 14:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9-es, hát nem tudom. Nekem az XR 15 hónap alatt szerintem már túl van a 800. töltésen is (általában 20-100%), az aksi 90%-os. Persze ettől még valószínűleg igazad lehet! :)
2020. szept. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Morzsi007 ***** válasza:
Jó az, normális. Nyugodtan töltsd 100%-ig, úgy is folyamatosan használatban van és így csökkented a töltési ciklusok számát. Csak akkor ne hagyd 100%-ig, ha kikapcsolva tárolod több hétig, hónapig.
2020. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Normális.


Érdekes.


Ameddig ezt nem tudtuk nyomon követni, nem volt számottevő ez a probléma. Használtuk és kész.


:-D

2020. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!