Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egy zúzódás mennyi ideig fáj?...

Egy zúzódás mennyi ideig fáj? Normális, h 2 hónap után is érzem?

Figyelt kérdés
Kb. 2 hónapja kerti munka közben egy nagy fa ráesett a bokámra nagyon fájt. Belilult, pár napig éreztem járás közben is a fájdalmat, + bedagadt és így a cipő is szűk volt. De ez elmúlt, viszont ha megnyomom ott, még mindig érzékeny, normális ez? Biztos nem tört el, mert pár perc után folytattam a kerti munkát is.

2014. nov. 30. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, normális, sajnos. Sőt, a boka különösen érzékeny, nehezen heveri ki a zúzódást is. Nekem kibicsaklott a bokám 6 hónapja, és a mai napig nem tudok semekkora sarkú cipőt hordani, csak a teljesen laposat. A többiben úgy fáj a bokám, hogy ordítani tudnék...

Voltam vele dokinál az esés után, és azt mondta, pihentessem, de nem tudtam, mert folyamatosan dolgoztam. Állítólag ha pihentettem volna, jobb állapotban lenne. Talán a tiéddel is ez a helyzet - nem hagytad pihenni.

2014. nov. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tény, hogy nem pihentettem, mert egy ilyen miatt a doki nem ír ki, és 1-2 hét szabi nagyon sok erre. :(

köszi a választ.

2014. nov. 30. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, én megértem, sajna alig engedheti meg valaki, hogy felpócolva tartsa a lábát napokig, pedig az tényleg segít. Viszont ennél többet meg aligha tehetsz, főleg utólag, sajnos. Kíméld, amíg tart a a fájdalom, ennyit tehetsz, illetve Traumeel-lel, vagy Richtofit krémmel kenheted.
2014. nov. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!