Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek hibás lenne az...

Szerintetek hibás lenne az iPhone XS-em? (Melegedés gond)

Figyelt kérdés

Van egy pár hónapos iPhone XS-em. Pár napja vettem észre, hogy facebook / messenger közben is fel-felmelegszik a telefon. Kitapintható a hátlapon. Illetve akkor melegszik még eléggé, amikor pl. a képernyőt megosztom TV-re, esetleg YT-ről játszok le videót TV-re.

Mennyire normális ez a melegedés jelenség? Másnál is jelentkezik ez a probléma?


2020. júl. 28. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen melegbe nekem is hamar melegszik az Iphoneom🤔
2020. júl. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nyaron minden iphone melegszik
2020. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hat ebben lehet valami, de olvastam azt is, hogy fb/messenger hasznalat kozben annyira nem egeszseges ez.
2020. júl. 28. 20:29
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

a hivatkozott felhasználási területeken terljesen normális a melegedés.

sajnos a facse és a messenger appokról nem tudjuk hogy mit csinálnak a háttérben - talán jobb is...

mindenesetre amiket írtál azok erőforrásigényes folyamatok, teljesen normális ha nagy melegben nem tud szerencsétlen telefon lehűlni rendesen.

nekem 11 pro van az is melegszik ilyenkor.


hűteni kell. tehát úgy fogd hogy nem markolod az egész felületét a telefonnak, csak a szélét, hogy a nagy hátfelületen le tudjon adni minél több hőt.

ha a tv-re osztod meg akkor meg hideg felületre rakd le. vagy állítsd fel hogy a konvekció hatásos legyen.


majd jönnek a droidfanok akik majd megmondják hogy xar az ájfón. de megnyugtatom őket, hogy a droidos telefonok is ugyanúgy melegednek.

2020. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Huh #4, akkor az se előnyös, hogy amúgy non-stop tokban van a telefon, ugye?
2020. júl. 28. 21:33
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

a tok is fel tud melegedni és tud leadni hőt, úgyhogy serintem nem gond.

én elég extrém módon használom a 11 prot tokban és nem volt vele még gondom.

például drónozásnál komolyan fel tud melegedni, mert dolgozik mint állat és még a nap is süti. de bírja tokban :D

2020. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Oh, akkor megnyugodtam. :D

Egyébként tök érdekes, hogy épp most töltöm a telefont, és töltés közben meg egyáltalán nem lehet ki sem tapintani rajta egy pici melegedést sem. Mondjuk nem is használom közben, de mindenesetre érdekes. :D

2020. júl. 28. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!